Розмістити подію →
Сьогодні 24 травня 2019 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

На «Даринку» покажуть дитячу виставу «Веселі пригоди» і циркову програму

17–18 листопада 2018
На «Даринку» покажуть дитячу виставу «Веселі пригоди» і циркову програму

Маркет молл «Даринок» щовихідних організовує розважальну програму для своїх відвідувачів. 17-18 листопада на гостей чекає жива музика, міми з розважальним міксом, аквагрим і вистави для дітей. Все це абсолютно безкоштовно!

Подивитися виставу «Веселі пригоди» дітвора зможе в суботу в секторі «Малеча» (3 поверх) з 15:00 до 16:00. У цей же час в неділю тут покажуть насичену циркову програму. На поверсі також щодня працюють зони активного відпочинку: мотузковий парк «Лазалка» і дитяча кімната «Тарзанія». А на вихідних можна безкоштовно нанести аквагрим.

Протягом дня гостей маркет моллу розважатимуть міми та музиканти. А влаштувати «свято живота» можна на вуличному фуд-корті, який пропонує відвідувачам соковитий шашлик, овочі на грилі й узбецький плов, або на ярмарку «Смакуй світ», в меню якого представлені страви народів світу. На територіі «Даринку» також працює багато кафе, серед яких «Carbonella», «Два Гуся», «Крила», «Verde» та інші.
Детально ознайомитися з усіма активностями, розкладом та іншим можна за телефоном (044) 461 88 13, на сайті «Даринку» і сторінці в соцмережі Facebook.

Хто: Маркет-молл "Даринок"

Де: Маркет молл "Даринок"

Коли: 17 листопада

Адреса: Біломорська, 1
Телефон: (044) 461-88-13
Сайт: www.darynok.ua


вгору