Розмістити подію →
Сьогодні 7 липня 2020 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

Насичений грудень в Маркет моллі Даринок

1–2 грудня 2018
Насичений грудень в Маркет моллі Даринок

Вулицями столиці розгулює мінусова температура, але це не привід сидіти вдома. Проведіть вихідні активно і з користю. Тим більше, що в грудні в столичному Маркет моллі «Даринок» буде насичена програма для гостей з дітьми.

1 і 2 грудня гарний настрій і теплу атмосферу створять жива музика, виступи мімів, безкоштовні вистави для дітей, а також вуличний фуд-корт і ярмарок страв народів світу.

Дитячі програми в Маркет моллі проходять на 3 поверсі в секторі «Малеча». Щовихідних з 15.00 до 16.00 малюки можуть безкоштовно відвідати яскраві шоу-програми, циркові виступи, майстер-класи та лялькові вистави, а ще з 13:00 майстри безкоштовно наносять аквагрим. На поверсі також працюють: дитяча кімната з лабіринтом «Тарзанія» і мотузковий парк «Лазалка» з канатною стежкою.

На ярмарку «Смакуй світ» для відвідувачів відкривається можливість спробувати найпопулярніші страви народів світу, не виїжджаючи за межі міста. А на вуличному фуд-корті можна поласувати соковитим шашликом, ароматним узбецьким пловом, овочами на грилі і різними зігріваючими напоями.

Детально ознайомитися з усіма активностями, розкладом та іншим можна за телефоном (044) 461 88 13, на сайті «Даринку» і сторінці в соцмережі Facebook.

Хто: Маркет мол "Даринок"

Де: Маркет молл Даринок

Коли: 1 грудня

Адреса: Біломорська, 1
Телефон: +38 050 313 74 53
Сайт: darynok.ua/ru


вгору