Розмістити подію →
Сьогодні 25 травня 2020 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

Вихідні на «Даринку»: наукове шоу «3D друк», виступи музикантів і казка для дітей

23–24 березня 2019
Вихідні на «Даринку»: наукове шоу «3D друк», виступи музикантів і казка для дітей

23-24 березня Маркет молл «Даринок» організовує чергові насичені вихідні. Цього разу гостям представлять нову інтерактивну програму «3D шоу» і весняну казку для дітей. На головній сцені виступлять кавер-гурти: OscarWilde coverBand, ILONA & GooseBumps, Sun in Bit і Estrellas, а протягом дня гостей розважатимуть міми й фйоки. Вуличний фуд-корт приготує м'ясо і овочі на грилі, а на ярмарку «Смакуй світ» можна буде поласувати коронними стравами різних національностей.

У суботу, 23 березня, о 15:00 на відвідувачів чекає наукове шоу «3D друк», під час якого гості зможуть намалювати будь-який предмет і оживити його – отримати аналогічний в об'ємній формі. А протягом дня OscarWilde coverBand і учасниця 7-го сезону «Голос країни» разом з своїм гуртом ILONA & GooseBumps виконають кавери світових хітів на головній сцені в зоні Wi-Fi. Буде запальна суміш зі «старого доброго», джаз - блюзу і потужного рок-н-ролу.

Усім сім'ям з дітьми присвячується. У неділю, 24 березня, розважальна програма на «Даринку» розпочнеться з пізнавальної костюмованої казки під назвою «Весняні пригоди». Початок – о 12:00. А музичний настрій дня зроблять живі виступи запальних Sun in Bit і Estrellas.

Детально ознайомитися з програмою, розкладом та іншим можна за телефоном (044) 461 88 13, на сайті «Даринку» і сторінці в соцмережі Facebook.

Хто: Маркет молл "Даринок"

Де: Україна

Коли: 23-24 березня

Адреса: Україна
Телефон: (044) 461-88-13
Сайт: darynok.ua/ru


вгору