Розмістити подію →
Сьогодні 29 лютого 2020 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

Маковія та Яблуневий Спас на «Даринку»: майстер-клас з гончарства і дегустація меду

17–18 серпня 2019
Маковія та Яблуневий Спас на «Даринку»:  майстер-клас з гончарства і дегустація меду

17-18 серпня в столичному маркет-моллі «Даринок» пройде ярмарок до свят Яблуневого Спасу та Медового Спасу. В межах програми гості також зможуть продегустувати різні сорти меду, навчитись ліпити вироби з глини, потанцювати під живі виступи автентичних музичних колективів та виграти призи в конкурсах. Для дітей передбачені окремі пізнавальні активності з майстер-класом та турніром з Beyblade.
Цього вікенду маркет-молл «Даринок» проведе тематичний ярмарок до свят Маковія та Яблуневого Спасу. Паралельно протягом дня усі бажаючі можуть взяти участь в майстер-класі з гончарної майстерності та поласувати різними сортами меду. І все це під музичний супровід запальних виконавців WoodWild Project, Alex&Elina, Safonova&Kralytsya і Kolo Yolo.

Для дітей
Традиційно «Даринок» щовихідних готує насичену розважальну програму для маленьких відвідувачів. У суботу з 15:00 до 18:00 організатори проведуть турнір з популярної гри Bayblade, в якому можуть взяти участь усі охочі. У неділю з 12:00 до 12:45 для малечі покажуть костюмовану виставу «Зачароване озеро», а з 12:00 до 18:00 проведуть майстер-клас з шиття суконь для ляльок LOL.

Шкільний ярмарок і Summer Park
Протягом серпня щодня на території маркет-моллу «Даринок» працює шкільний ярмарок. Понад 30 орендарів пропонують усі групи товарів для школи за доступними цінами: стильні ділові образи для хлопців та дівчат, зручний спортивний одяг, якісне взуття, різноманіття рюкзаків та канцтоварів на будь-який смак.
А після шопінгу можна цікаво відпочити сім’єю в батутному містечку Summer Park, який розмістився біля «Даринку». Тут є і великий батутний комплекс, в якому можуть гратись одночасно 20 дітей, і водний футбол в надувному басейні, і надувна гірка висотою близько 7 метрів, і зона з настільними іграми, батути різних розмірів, куточок з іграшками для дітей до 4-х років і багато іншого. Вхідний квиток надає можливість гратись протягом всього дня! Парк працюватиме лише до 1 вересня включно.

Детально ознайомитися з усіма розвагами, розкладом, роботою ярмарку, Summer Park та іншим можна за телефоном (044) 461 88 13, на сайті «Даринку» і сторінці в соцмережі Facebook.

Хто: Маркет молл "Даринок"

Де: Україна

Коли: 17-18 серпня

Адреса: Україна
Телефон: (044) 461-88-13
Сайт: darynok.ua/ru


вгору