Розмістити подію →
Сьогодні 9 липня 2020 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

Зігріваємося на «Даринку»: танцюємо під живу музику і веселимося на автодромі

23–24 листопада 2019
Зігріваємося на «Даринку»: танцюємо під живу музику і веселимося на автодромі

23-24 листопада маркет-молл «Даринок» запрошує танцювати під запальні виступи кавер-бендів і змагатися з друзями на автодромі. А професійний продюсерський центр «Babyphotostars» проведе кастинг серед дітей для співпраці в різних медіапроектах.

Уже традиційно щовихідних «Даринок» готує музичну програму з кавер-виконавцями. Цієї суботи для відвідувачів виступатимуть учасники проекту «Голос країни», групи A Skania і Super Skreet. У програмі A Skania не тільки свіжий погляд на виконання світових хітів, а й атмосферна авторська музика з енергією і драйвом. А перформанс Super Skreet – це вокал і бас, лірика і фанк, пошук нового звучання в кожному виступі музикантів.

У неділю «Даринок» наповнять ритми Real Feelings і Anna Taurus. Останній дует – звучання жіночого і чоловічого вокалу під супровід ударних, клавішних, електро- та бас-гітари. Свій музичний шлях колектив розпочав з фестивалю «Червона рута», на якому отримав нагороду від журі. У репертуарі – відомі вітчизняні та зарубіжні хіти, а також авторська музика. Дует часто експериментує зі звучанням і музичними стилями, тому його можна почути як в акустичному, так і електронному звуці.

Батькам з дітьми варто відвідати безкоштовну костюмовану казку, яка проходить щонеділі з 12:00 до 12:40 в зоні Wi-Fi. А після – повеселитися на атракціоні «Автодром», який на цьому тижні почав свою роботу біля 6 входу.

Детально ознайомитися з усіма розвагами, розкладом та іншим можна за телефоном (044) 461 88 13, на сайті «Даринку» і сторінці в соцмережі Facebook.

Хто: Маркет молл "Даринок"

Де: Україна

Коли: 23-24 листопада23-24 листопада маркет-молл «Даринок» запрошує танцювати під запальні виступи кавер-б

Адреса: Україна
Телефон: (044) 461-88-13
Сайт: darynok.ua/ru


вгору