Розмістити подію →
Сьогодні 11 липня 2020 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

ПлаванняКиївська обл., Бровари

"Найбільший в світі урок плавання" пройде в Аквапарку "Термінал"

21 червня 2018
"Найбільший в світі урок плавання" пройде в Аквапарку "Термінал"

Кращі в усьому світі, в тому чилі в Україні організації з безпеки і навчання поведінки на воді об'єднуються, щоб провести «Найбільший в світі урок плавання» The World’s Largest Swimming Lesson (WLSL).

The World’s Largest Swimming Lesson (WLSL) був заснований в 2010 році Всесвітньою асоціацією аквапарків, щоб служити платформою для надання допомоги місцевим громадським водним об'єктам.

Найбільший в світі урок плавання проводиться з метою підвищення обізнаності та акцентування на життєво важливій ​​ролі навчання дітей плаванню, щоб запобігти утопленню

З тих пір The World’s Largest Swimming Lesson щорічно проводиться одночасно в різних країнах світу.

В цьому році WLSL буде проводитись у четвер, 21 червня 2018 року.

21 червня об 11:00 аквапарки, басейни та інші водні об'єкти одночасно по всьому світу проведуть місцеві уроки WLSL з ціллю інформування, що уроки плавання можуть зберегти життя.

Плавання - це рятувальний навик для дітей і життєво важливий інструмент для запобігання утоплення. Утоплення дітей у віці 1-14 років - друга провідна причина ненавмисної смерті, пов'язаної з травмою.

Більше 500 різних національних, регіональних та державних водогосподарських організацій та організації по запобіганню утоплення по всьму світу працюють разом, щоб донести важливу роль плавання на місцевому та національному рівні.

В Україні організацією проведення "Найбільшого в світі уроку плавання (The World’s Largest Swimming Lesson (WLSL)) займається Асоціація аквапарків України.

Кожен бажаючий може прийняти участь в Найбільшому в світі уроці плавання. На території України цей захід проводиться в Аквапарку "Термінал", м. Бровари, Київської області.

Участь в заході безкоштовна, вхід в аквапарк "Термінал" за звичайними тарифами.

Інформацію про розіграш квитків на вхід до аквапарку та додаткову інформацію можна знайти на сторінці події в Фейсбку.


Хто: Ассоциация Аквапарков Украины (ААУ)

Де: Аквапарк "Термінал", Бровари

Коли: 21 червня з 11:00 до 13:00

Адреса: вулиця Київська, 316, Бровари, Київська область
Телефон: +38 (067) 466-94-07
Сайт: www.facebook.com/poolsua


вгору