Розмістити подію →
Сьогодні 4 липня 2020 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

Спортивні подіїЗапорізька обл., Запоріжжя

Всеукраїнські змагання на Кубок «Ядрового герцю»

1–15 вересня 2019
Всеукраїнські змагання на Кубок «Ядрового герцю»

14 та 15 вересня 2019 року відбудуться вже 2і щорічні Всеукраїнські змагання на Кубок «Ядрового герцю» серед школярів загальноосвітніх шкіл і ДЮСШ, юнаків і дівчат з гирьового спорту.

Протягом 2х днів хлопці та дівчата не тільки виборюватимуть звання найсильніших школярів країни, але отримають незабутні емоції, квести, показові виступи від іменитих спортсменів, екскурсії та цікаві освітні пригоди.

Загальне керівництво організацією та проведенням змагань здійснює Федерація гирьового спорту України (ФГСУ) та Департамент освіти та науки і Департамент спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради.
Відповідальність за підготовку місць та безпосереднє проведення змагань покладається на Департамент культури і туризму Запорізької міської ради, Федерацію гирьового спорту Запорізької області та Головну суддівську колегію (далі - ГСК), затверджену в установленому порядку.

Головний суддя змагань: суддя міжнародної категорії Черепаха-Волкова Любов Олександрівна (м. Запоріжжя). т-н: 0952343567; 0960435004, Головний секретар змагань: суддя міжнародної категорії Биков Євген Юрійович (м. Бориспіль).

Хто: Федерація гирьового спорту України

Де: Запорізький міський Палац дитячого та юнацького мистецтва

Коли: 14-15 вересня 2019

Адреса: м. Запоріжжя, площа Запорізька,1
Телефон: 0960435004
Ел. пошта: super.zp-oblgirisport@ukr.net


вгору