Спортивні подіїКиївська обл., Київ

Фінал Української Стрітбольної Ліги 2012

24 серпня 2012

Звіт про подію

В день Незалежності України, традиційні святкування доповнив фінал Української Стрітбольної Ліги 2012! В самому серці Києва вирував спортивний дух.

У фінальному турнірі взяли участь 40 чоловічих, 16 жіночих та 16 молодіжних команд. Також 16 кращих гравців змагалися 1×1. Команди, які показували свої сили у фіналі, реєструвалися на офіційному сайті. Для решти ж бажаючих спортсменів паралельно проходив відкритий турнір. У ньому показали себе 28 команд.
Найважливійший турнір року відкрив президент федерації баскетболу України Олександр Волков і замісник голови київської державної міської адміністрації Руслан Крамаренко.

Чемпіонат пройшов у рамці програми розвитку баскетболу в Україні на 2012–2015 роки.

У відкритому турнірі перемогла команда «Крепатура» з міста Києва. У її складі: Ілья Малишенко, Євген Телегін, Кирил Гаранін та Сергій Бондаренко.

У конкурсі трьох очкових кидків найвлучнішим виявилася Юлія Соколова з команди «Шнурки» з Харківа.

У турнірі 1×1 рівних не було Юрію Торопу («НОТС»).
В конкурсі слем-данков перемогу виборов Дмитро Кривенко («НОТС»).

В юнацькій категорії чемпіонами стали Владислав Підгорний, Володимир Плужников, Максим Микитюк, Максим Головченко, В’ячеслав Нарожний. У цьому змаганні участь брали юнаки, народжені після 1993 року.

Жінки не відставали від хлопців. У жіночій категорії новими чемпіонками стали киянки «NRG»: Марія Моргун, Надія Резниченко, Анна Резниченко, Альона Гуменюк, Ірина Добровольська.

Срібло отримала команда «Магнум» (Дніпропетровск): Дарина Тимофєєва, Тетяна Шевчик, Марина Котелюк. Бронзу вибороли харків’янки «Шнурки»: Діна Слащиліна, Юлія Соколова, Анастасія Худяєва, Анастасія Андрієць, Віроніка Кидалова.
Почесний склад тріумфаторів: Дмитро Балабан, Олексій Севастьянов, Ярослав Квітковский, Богдан Геленко, Максим Воробйов.

Анонс події

24 серпня, в День незалежності України на Хрещатику відбудеться четвертий всеукраїнський чемпіонат з баскетболу 3×3 «Українська стрітбольний ліга-2012».

У фінальному раунді зійдуться 750 кращих спортсменів з різних міст країни.

Переможці турнірів будуть нагороджені кубком, медалями, грошовими призами та пам’ятними подарунками від партнерів.

Організатори турніру: Українська федерація баскетболу «3×3», Національна федерація баскетболу України.

Турнір також проходить за підтримки КМДА.

Де: Хрещатик

Коли: 10:00

Адреса: вул. Хрещатик, Київ
Сайт: streetball.in.ua