Розмістити подію →
Сьогодні 16 жовтня 2019 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

СпектакліКиївська обл., Київ

Джаз-вистава «Novecento. Хороша історія»

13 грудня 2018
Джаз-вистава «Novecento. Хороша історія»

Спектакль Джаз-вистава «Novecento. Хороша історія» в Києві відбудеться 13 грудня 2018 р, 19:00, Будинок Архітектора.

«Novecento. Хороша історія»
Джазова вистава

13 грудня о 19:00 в Будинку архітектора (м. Київ, вул. Б. Гринченка, 7) відбудеться джазова вистава Майка Кауфмана-Портнікова «Novecento. Хороша історія».
Джазова вистава про піаніста, життя якого проходить на кораблі, і нога якого жодного разу ще не торкнулася землі. Ім’я піаніста – NOVECENTO або 1900-й, бо він з’явися в перший місяць НОВОГО століття.

Це дійсно хороша історія. Колись про це написав п’єсу італійський музикант і письменник Алессандро Барікко. І абсолютно по-новому відчув, а потім створив наново цю історію музикант і режисер Майк Кауфман-Портніков. Він створив джазову виставу. Він сам грає цю історію, розповідає, показує, не відриваючись від роялю.
NOVECENTO і Майк вимірюють своє життя через 88 клавіш роялю.
Людина-рояль або RoyalMan - Майк Кауфман-Портніков вже в 70-й ювілейний раз поділиться цією хорошою історією. І знов, як вперше. І тільки наживо. І знов непередбачувано.
Майк Кауфман-Портніков свої проекти створює в унікальному форматі "джаз-театру".
Кожен його концерт - це нерозривний синтез віртуозної, суперемоційної гри на роялі з літературним матеріалом. Цікаві і завжди хороші історії, що залишають «післясмак» і привід для роздумів. А музика просто дарує вимір щастя, емоцій, натхнення.

Де: Будинок Архітектора

Коли: 13 грудня 2018 р, 19:00

Адреса: м. Київ, вул. Б. Гринченка, 7)


вгору