Розмістити подію →
Сьогодні 28 травня 2020 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

СпектакліКиївська обл., Київ

Балет Спектакль "Radio and Juliet Quatro"

11 лютого 2019
Балет Спектакль "Radio and Juliet Quatro"

Спектакль "Radio and Juliet Quatro" в Києві відбудеться 11 лютого 2019 р, 19:00, Міжнародний центр культури і мистецтв Федерації профспілок України

У Києві знову покажуть знамениту історію про вічне кохання під акомпанемент легендарних Radiohead. За два роки спектакль показували в Україні 9 разів. Шоу викликає величезний ажіотаж і привертає, як цінителів балету, так і тих, хто обходить класичний театр стороною. 11 лютого о 19:00 в Міжнародному центрі культури і мистецтв Федерації профспілок України ви зможете насолодитися вражаючим поєднанням шекспірівської п'єси і сучасного аранжування.

Radio & Juliet:всесвітньо відома драма в рок-інтерпретації. Знаменитий хореограф Едвард Клюг сміливо поклав культові "Ромео і Джульєтта" на музику групи Radiohead. Балет був поставлений на композиціях з альбомів "O.K. Computer "," Kid A" і "Amnesiac". Головна партія "Radio & Juliet" дісталася власникові чотирьох гран прі балетних конкурсів Денису Матвієнко.

Quatro:друга частина вечора присвячується 20-хвилинній розповіді про почуття на загадковій мові тіла. За чесність і емоційність "Quatro" отримав авторитетну театральну премію "Золота маска". Хореографія Едварда Клюга і музика Мілко Лазара створюють історію кохання через сміливі рухи танцюристів.

Едуард Клюге:популярний хореограф у світі сучасного балету. Його шоу "Троянди для Анни Терези / Футбольні історії" отримало "Спеціальну премію за найкращу хореографію" на Міжнародному театральному фестивалі MESS Sarajevo 2011. Також в Белграді він був удостоєний премії Димитрія Парліча за створення Божественної комедії для Bitef Dance Company в співробітництві з Grad Teatar Budva.Адреса: Алея Героїв Небесної Сотні, 1, Київ


вгору