Розмістити подію →
Сьогодні 21 січня 2019 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Три комунальні пляжі Києва отримали «Блакитний прапор»

20 червня 2017
Три комунальні пляжі Києва отримали «Блакитний прапор»

Зокрема, відзнаку отримали пляж «Дитячий», «Золотий» та «Пуща-Водиця». Рішення ухвалює незалежне міжнародне журі щодо відповідності пляжів 33-ом критеріям, що стосуються екологічної освіти та інформації, якості води, екологічного менеджменту, безпеки і послуг тощо. Такий екологічний сертифікат видається пляжам Європи, Карибських островів, а також - Нової Зеландії, Канади, Африки. В Україні такі сертифікати отримали 10 пляжів з яких 3 саме в столиці. «Сьогодні ми підняли прапор на одному з пляжів - «Дитячому». Якщо такий прапор є на пляжі - це значить, що він відповідає критеріям якості води та безпеки за міжнародними нормами. І це означає, що Київ розвивається і рухається в правильному напрямку», - сказав Віталій Кличко.

Три комунальні пляжі Києва отримали «Блакитний прапор»
Мер також перевірив ситуацію на комунальних пляжах та їх готовність до пляжного сезону. «Багато киян приходять на пляж, щоб відпочити. І кожен повинен бути впевнений, що на столичних пляжах комфортно, чисто і безпечно», - сказав Віталій Кличко. Він наголосив, що дуже важливою є чистота піску на пляжах і для прибирання місто закупило 4 сучасні піскоприбиральних машини, які просіюють пісок та збирають сміття.
Крім того, додав мер столиці, значна увага приділяється безпеці на воді. Віталій Кличко нагадав, що нині на столичних пляжах працюють 120 рятувальників, встановлені рятувальні вишки, медпункти. Мер Києва поспілкувався з рятувальниками, які продемонстрували йому сучасне рятувальне обладнання. «Пляжний патруль працює ефективно. Ми дуже задоволені роботою рятувальників. Хочу подякувати всім хлопцям та дівчатам, які тут працюють», - сказав Віталій Кличко. Він пообіцяв пляжному патрулю, що долучиться найближчим часом до їх ранкових тренувань.
Мер Києва також підкреслив, що загалом на пляжах облаштований 21 рятувальний пост, придбано 4 модульні туалети, відремонтовано 9 вбиралень, встановлено 11 дитячих майданчиків, 39 душових, 47 питних фонтанів, облаштовано 8 велосипедних парковок. «Нині комунальні пляжі виглядають зовсім по-іншому, ніж декілька років тому. І ми працюємо над тим, щоб підвищити комфорт і вигляд столичних комунальних пляжів», - підкреслив Віталій Кличко.
Він також зазначив, що завдання столичної влади – забезпечити відпочинок на пляжах якісним сервісом, у тому числі й для людей з особливими потребами. «Цього року ми закупили 5 крісел-амфібій, які пристосовані для маломобільних киян», - сказав Віталій Кличко.

Джерело: Прес-служба мера Києва

Дивіться також


вгору