Розмістити подію →
Сьогодні 7 липня 2020 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Educatorium покаже виставку польського фотографа Міхала Сіраковські

 
Educatorium покаже виставку польського фотографа Міхала Сіраковські

18 січня о 19:00 в галереї Educatorium (Київ, вул. Рейтарська, 8-б) відбудеться відкриття виставки польського фотографа Міхала Сіраковські «Дике поле».

Як конструюється уявлення про державу, націю, суспільство? Як пам’ять про історичних героїв з часом зазнає трансформацій? Як минуле використовується для того, щоб створити певний нарратив сучасності?

Упродовж двох років польський фотограф Міхал Сіраковські подорожував Україною та досліджував її сьогодення, побудоване на відголосках історії та міфів. Фотографа цікавить відношення між пейзажем і національною ідентичністю сучасної України. Сіраковські фокусується на пейзажі, який постійно змінюється у процесі формування національного міфу з різних елементів минулого. Суміш з культурного спадку, ідеї патріотизму, спадщини комуністичної індустріалізації і пантеону сучасних героїв майже непомітно перетворює реальні постаті минулого (та й сьогодення) на символи, на основі яких конструюється майбутнє суспільства.

Кураторка виставки: Аліна Сандуляк.

20 січня в Educatorium відбудеться зустріч з фотографом, під час якої він розповість про процес роботи над проектом. Початок о 15:00.

Виставка триватиме до 4 лютого.


Міхал Сіраковські — фотограф, що працює над довготривалими документальними проектами. Вивчав фотографію в Університеті мистецтв у Познані. Проект Uranium (2013-2015) переміг у конкурсі LensCulture Emerging Talent 2015, а з новим проектом Wild Fields Сіраковські став фіналістом Białystok Interphoto Grand Prix Prize.

Проект Wild Fields реалізований за підтримки художньої стипендії Міністерства культури та національної спадщини Польщі.

Джерело: artukraine.com.ua

Дивіться також


вгору