Розмістити подію →
Сьогодні 20 липня 2019 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Галерея F.a.c.e foundation представила проект Сергія Западні «Земля»

20 березня 2018
Галерея F.a.c.e foundation представила проект Сергія Западні «Земля»

В арт-просторі F.a.c.efoundation (Київ, вул. Лаврська, 9) відкрили проект молодого художника Сергія Западні «Земля», присвячений річниці анексії Криму та війні на Сході України. До кінця березня відвідувачі можуть побачити оригінальні барельєфи у формі мішеней, виконані із справжнього чорнозему.

«Останні події на Сході України та анексія Криму спонукали мене створити цю серію робіт. Це художній жест проти гонитви озброєння, війни та фізичного насилля. Земля — об’єкт, за який ведуться всі війни світу. Проста людинав ній — жертва та жива мішень», — розповів Сергій.

На виставці також представлені його роботи із серії «Деконструкція» — великі круги від різних моделей зброї.

Особливість робіт митця — оригінальна авторська техніка накладання графічних малюнків один на одного. За рахунок такої багатошаровості створюється ілюзія фізичної глибини.

«Завдання актуального мистецтва не тільки відображати сучасність, а й створювати прецедент для роздумів для кожного глядача. На мій погляд, Сергій Западня знайшов дуже вдалі прийоми, щоб проект мав не тільки політичний, соціальний підтекст, а й глибокий філософський зміст», — розповідає засновниця F.a.c.e foundation Тетяна Міронова.

Виставка триватиме до 30 березня.


Джерело: artukraine.com.ua

Дивіться також


вгору