Розмістити подію →
Сьогодні 3 липня 2020 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

На Співочому полі 17 серпня відкриється виставка квітів «Чарівний український міф»

На Співочому полі 17 серпня відкриється щорічна виставка квітів «Чарівний український міф» до Дня Незалежності України. Про це повідомили у КП «Київзеленбуд».

«Київзеленбуд» запрошує поринути у містичний та загадковий світ духів міфічного природного царства, у яких вірили наші пращури, і якими їх побачили наші дизайнери. Праукраїнська міфологія надзвичайно багата. Ми виокремили частину легенд, що розповідають про духів природи. Адже саме від них залежить зміна пір року і погода, це вони панують у водному царстві, зривають вітри і дарують прохолоду дощу в літню спеку, хто як не вони захищають урожай та піклуються про ліс. Такими силами наділили їх наші прабатьки», – розповідає в. о. генерального директора КО «Київзеленбуд» Наталія Бєлоусова.

Знайомство із міфічними істотами прадавньої України проходитиме в одному із event-парків столиці – Співочому полі Печерського ландшафтного парку.

«Цьогоріч ми пропонуємо відвідувачам не просто насолодитися квітковими композиціями, зробивши сотні яскравих фото біля них, ми також підготували дещо нове для гостей. Трохи розкрию таємницю: гості зможуть поринути у світ казок та легенд у віар-кімнатах, а квести, спеціально розроблені до свят, проведуть гостей міфологічними стежками та ознайомлять з усіма загадками Праукраїни», – зазначає керівник компанії-оператора Співочого поля «Grand Event» Денис Погорєлко.

У головному event-парку цього літа на киян та гостей столиці чекатимуть:

  • найдовша всесезонна тюбінг-гірка у 70 м для дітей та дорослих;
  • святкові тематичні заходи;
  • дитячий парк атракціонів;
  • лялькові театри;
  • мотузковий парк;
  • кінотеатр під відкритим небом;
  • ярмарок хендмейду;
  • пікніки.

Виставка працюватиме із 9:00 до 21:00 без вихідних. Адреса проведення виставки: вул. Лаврська, 33.

Джерело: Новини КМДА

Дивіться також


вгору