Розмістити подію →
Сьогодні 25 січня 2020 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Виставка Юрія Болси «Антиромантика»

 
Виставка Юрія Болси «Антиромантика»

Жити – це страждати. А страждати в постіндустріальних руїнах провінційного і шахтарського українського міста Червоноград – страждати по-особливому. Юрія Болсу можна було б назвати художником-романтиком, якби не гіпертрофована і волога реальність, кліматичні умови, якої замість самоствердження людини, мотивують стверджувати внутрішній вакум і пустку, іржава оболонка яких гаять її, як гаять все інше, що трапиться на їхньому шляху.

Антиромантика – це не поезія, не філософія, не стан душі. Антиромантика – нова одиниця вимірювання часу, точка відліку якого невідома, а точка спину – байдужа і свідомо проігнорована. Антиромантика – добровільна відмова від амбіцій, смиренна форма внутрішнього аскетизму. Антиромантика – це Юрій Болса, один з найяскравіших представників молодого покоління, вік якого вимірюється не в роках, і не зморшках.

Феномен мистецтва Болси – надміру інтимне і відверте автобіографічне споглядання, символічні деталі якого проростають крізь призму руйнації двох цивілізацій. Зіткнення металу і дерева, води і каменю, зіткнення двох протилежностей в житті Юри ілюструють його специфічні відносини з навколишнім світом, родинним колом, уявними друзями. Конфлікт чи гармонія? Ні те, ні інше.

Виставка Юрія Болси «Антиромантика» буде відкрита для відвідування з 19 лютого до 10 березня 2019 року у Ornament Art Space (Київ, вул. Анрі Барбюса, 53).

Джерело: kyiv-online.net


Дивіться також


вгору