Модне видання обрало найкращі обкладинки журналів 2017 року

Популярне модне видання Fashionista склало рейтинг з 24 найкращих обкладинок журналів 2017 року. До нього увійшли обкладинки журналів Dazed, Vogue Paris, Elle, i-D, Allure та інших. Про це пишуть на сайті видання Fashionista.
Цього року за кількістю появ на головній сторінці стало сімейство Хадід: моделі Джіджі, Белла, а також їхній брат Анвар. Загалом вони знялися для 50 обкладинок міжнародних журналів.
На рахунку Белли — 50 штук, з них 8 — обкладинки вересневих випусків (які вважаються в світі глянцю найголовнішими в році). На рахунку Джіджі 16 обкладинок, в той час як Анвар знявся всього для 4-х.
Також у модний рейтинг потрапили обкладинки з такими зірками як Ріанна, Анна Вінтур, Адво Абоа, а також перша модель в хіджабі Халім Аден.
Джерело: 24tv.ua
←
28 грудня
Для голівудського продюсера побудують будинок у формі вибуху
→
30 грудня
Топ найбільш високооплачуваних акторів 2017 року