Розмістити подію →
Сьогодні 10 серпня 2020 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Нудьга негативно впливає на потенцію у чоловіків

 
 Нудьга негативно впливає на потенцію у чоловіків

Результати досліджень, проведених співробітниками університетів Кента і Саутгемптона, свідчать про те, що людина здатна відчувати нудьгу п'яти різних видів, причому деякі з них активізують творчі здібності, а інші ведуть до ожиріння, імпотенції, саморуйнування і смерті від серцевого нападу.

Про це пише в середу, 7 червня, британський таблоїд The ​​Daily Mail з посиланням на статтю в науковому журналі Psychological Research.

Цікаво, що більшість людей вважає за краще нудьзі неприємні відчуття - такі, наприклад, як удар струмом.

У рамках проведених експериментів шістдесят дев'ять добровольців були розміщені у лабораторному середовищі, де нічого не відбувалося протягом 15 хвилин поспіль. Але добровольці могли використовувати лабораторне обладнання для отримань ударів електричним струмом.

Нудьга вбиває
З'ясувалося, що чим більшу нудьгу відчували піддослідні, тим сильніше ставало їхнє бажання випробувати біль, а сила ударів зростала відповідно силі випробовуваний ними нудьги.

Крім того, дослідники виявили зв'язок між відчуттям нудьги і бажанням палити, вживати наркотики і є шкідливі продукти з підвищеним вмістом цукру і вуглеводів.

Німецькі психологи виявили, що нудьга негативно впливає на потенцію у чоловіків - ті з них, хто схильний сумувати, проявляли менший інтерес до сексуального життя, страждали еректильною дисфункцією і частіше вмирали від серцевого нападу.

Вчені також встановили, що хронічна нудьга призводить до негативних наслідків, а короткострокова надає можливість розвивати внутрішні ресурси.

Джерело: /www.newsru.co.il

Дивіться також


вгору