Розмістити подію →
Сьогодні 12 серпня 2020 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Нічого особистого: "Google" перестає читати вашу електронну пошту

 
Нічого особистого: "Google" перестає читати вашу електронну пошту

Компанія "Google" скасовує одну зі своїх найбільш суперечливих технологій: читання листування в поштовій службі Gmail з метою видачі відповідної контекстної реклами.

Примітно, що про це повідомив не рекламний відділ, а віце-президент компанії з питань "хмарних" технологій Діана Грін. Як відзначають оглядачі, це означає її зростаючий вплив у компанії, що призводить до можливості обмежувати рекламні площі.

Справа в тому, що відділ "хмарних" технологій відповідає за поширення набору послуг G Suite - аналога майкрософтовського "Офісу 365". Цей пакет надає комерційним підприємствам платформу для корпоративної переписки, загального сховища файлів, колективної роботи над документами, зручний розподіл доступу і привілеїв по відділах і групам і т. Д.

Разом з тим, корпоративних клієнтів відлякує можливість постійної перлюстрації листування співробітників, якщо ті будуть застосовувати Gmail в якості корпоративної пошти.

Хоча зараз поштові скриньки "Гугла", які використовуються в рамках платних пакетів, не проглядаються роботами, бізнесмени все одно часто не бачать різниці і, знаючи про існування цієї практики, підозрюють "Гугл" в перлюстрації всієї пошти.

Реклама у поштових повідомленнях в сервісі Gmail буде показуватися і далі, але вона буде заснована не на скануванні даного конкретного листа, а на відомостях, вже зібраних "Гуглом" про власника цього аккаунта з усіх доступних йому джерел - попередніх листів, пошукових запитів, переглядів роликів на "Youtube" і т. д.

За словами Діани Грін, у G Suite вже понад три мільйони передплатників, і за останній рік кількість клієнтів подвоїлась.

Число користувачів Gmail на даний момент становить 1,2 мільярда.

Джерело: 9tv.li

Дивіться також


вгору