Розмістити подію →
Сьогодні 7 липня 2020 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Прийшов до дому та побачив живу змію в унітазі

 
Прийшов до дому та побачив живу змію в унітазі

Коли Джеймс Хупер з Вірджинії-Біч (штат Вірджинія, США) зайшов у туалет і побачив в унітазі змію, він спочатку вирішив, що істота іграшкова і це чийсь дурний жарт.


Однак, лускатий порушник меж приватної власності був більш ніж реальний. Джеймс покликав на допомогу приятеля Кенні Спруилла, який зробив імпровізоване ласо з вудки з петлею на кінці та зумів заарканити змію. Оскільки чоловіки не знали, з яким саме плазуном вони мають справу, непроханого гостя закрили у відрі.


Співробітники департаменту з контролю за тваринами, які забрали змію до притулку, розповіли, що це самка неотруйного королівського пітона. Оскільки забарвлення плазуна було досить рідкісним, то офіцери припустили, що він втік від господарів.

Так і виявилося — скоро знайшлися власники пітона, що живуть в декількох кілометрах від місця події. Залишилося невідомим, як змія потрапила до чужого унітазу. Є думка, що вона здійснила подорож каналізацією, але також вона могла повзти й по землі, проникнути в будинок Джеймса та сховатися в унітазі, вважаючи його непоганим притулком.

Джерело: www.huffingtonpost.com

Дивіться також


вгору