Розмістити подію →
Сьогодні 26 травня 2020 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Іграшки, які мають бути у кожної дитини

 
Іграшки, які мають бути у кожної дитини

1. Навчальні ігри з картками і наклейками
Це знахідка для батьків, які люблять розвиваючі заняття. Складно знайти дитину, якій не сподобається розглядати яскраві картки з картинками або заповнювати наклейками альбом. Особлива краса таких ігор в тому, що вони тихі, спокійні, не вимагають багато місця і додаткових матеріалів - а значить, грати в них можна і перед сном, і в дорозі або, наприклад, в черзі в поліклініці.

2. Конструктор
Одна з кращих розвиваючих іграшок всіх часів. Якщо в радянські часи на полицях магазинів можна було знайти лише кілька однотипних наборів, то зараз вони представлені в багатьох різних видах. Вибір починається з звичайних пластмасових або дерев'яних кубиків і циліндрів, і аж до наборів з деталями в стилі "Lego" різних мастей і розмірів. Будь-які конструктори прекрасно розвивають сприйняття, уяву, просторове мислення і моторику.

3. Музична іграшка
Іграшковий телефон, музичний інструмент, планшет або співаючий герой мультфільму - щось з цього «музичного» списку обов'язково сподобається дитині і зможе зайняти її на якийсь час. Крім того, всі іграшки з кнопками прекрасно розвивають моторику і координацію малюка. Головне - вибирайте моделі з не дуже гучним звуком.

4. Ігрові набори з пластиліном
Ще один чудовий подарунок для малюка. Ліплення не тільки розвиває уяву, просторове мислення і дрібну моторику, але і заспокоює й розслаблює. Незамінна річ для енергійних дітей.

5. Пазли
Прекрасний варіант для розвитку сприйняття і просторового мислення. До того ж, пазли надовго захоплять дитини, а при необхідності - і заспокоять її. Вибирайте великі чи маленькі картинки з декількома великими або безліччю дрібних деталей в залежності від віку свого малюка.

Джерело: nashamama.com


вгору