Розмістити подію →
Сьогодні 5 серпня 2020 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Хлопець ніяк не міг зловити свою собаку на гарячому, тому вирішив встановити камеру! Ось, що було далі!

 
Хлопець ніяк не міг зловити свою собаку на гарячому, тому вирішив встановити камеру!

Всі ми прекрасно розуміємо, що собаки набагато розумніші, ніж нам здається.

Є такі собаки, які після кількох років навчання роблять такі вражаючі трюки, що нам залишається лише дивуватися їх вмінню! Не варто забувати і про поліцейських собак, які готові ризикнути життям заради людини! Хочемо представити вам одне відео, головним героєм якого є рудий лабрадор. Ви ще раз переконаєтеся, що собаки є одними з найбільш розумних і хитрих істот на нашій планеті!

Менш ніж за 4 хвилини, поки триває відео, лабрадор примудряється знайти всю ту їжу, від якої він ніколи не відмовиться, інформує Ukr. Media.

Монтьєль — господар собаки, працює радіоведучим, і кожен раз, коли він повертається з роботи, стає свідком такого бардаку. Не маючи можливість зловити собаку на місці злочину, хлопець вирішує встановити приховану камеру!

“Еллі, наш 12-річний риб'ячий Лабрадор, завжди залазить в холодильник і морозильник. Ми ніяк не могли зрозуміти, як він це робить, але нам дуже хотілося це з'ясувати". І тоді Монтьєль побачив те, що приховувалося від нього роками. Тепер же він подумує про те, як навчити собаку приносити і забирати пляшку пива.

"Моя подруга навчила Еллі відкривати ящики шаф, але я точно не припускав, що вона може впоратися і з дверцятами холодильника".

Відео набрало більше 3,3 мільйонів переглядів. Зрозуміло, що користувачі Інтернету були вражені хитрістю собаки.

Багато залишали свої коментарі: “Ха-ха, а хто казав, що собаки тупі?".

“Чудово!! Моя німецька вівчарка навіть у піжмурки зі мною грала: я знаходила її в саду під деревом, в коморі, і навіть на горищі".

“Ви знаєте, чому вона так робить? Їй нудно!!! Ви навіть не уявляєте, наскільки їй сумно, коли господар йде на роботу і відсутній кілька годин на день".

Дивіться також


вгору