Розмістити подію →
Сьогодні 25 червня 2019 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Хлопець ніяк не міг зловити свою собаку на гарячому, тому вирішив встановити камеру! Ось, що було далі!

1 серпня 2018
Хлопець ніяк не міг зловити свою собаку на гарячому, тому вирішив встановити камеру!

Всі ми прекрасно розуміємо, що собаки набагато розумніші, ніж нам здається.

Є такі собаки, які після кількох років навчання роблять такі вражаючі трюки, що нам залишається лише дивуватися їх вмінню! Не варто забувати і про поліцейських собак, які готові ризикнути життям заради людини! Хочемо представити вам одне відео, головним героєм якого є рудий лабрадор. Ви ще раз переконаєтеся, що собаки є одними з найбільш розумних і хитрих істот на нашій планеті!

Менш ніж за 4 хвилини, поки триває відео, лабрадор примудряється знайти всю ту їжу, від якої він ніколи не відмовиться, інформує Ukr. Media.

Монтьєль — господар собаки, працює радіоведучим, і кожен раз, коли він повертається з роботи, стає свідком такого бардаку. Не маючи можливість зловити собаку на місці злочину, хлопець вирішує встановити приховану камеру!

“Еллі, наш 12-річний риб'ячий Лабрадор, завжди залазить в холодильник і морозильник. Ми ніяк не могли зрозуміти, як він це робить, але нам дуже хотілося це з'ясувати". І тоді Монтьєль побачив те, що приховувалося від нього роками. Тепер же він подумує про те, як навчити собаку приносити і забирати пляшку пива.

"Моя подруга навчила Еллі відкривати ящики шаф, але я точно не припускав, що вона може впоратися і з дверцятами холодильника".

Відео набрало більше 3,3 мільйонів переглядів. Зрозуміло, що користувачі Інтернету були вражені хитрістю собаки.

Багато залишали свої коментарі: “Ха-ха, а хто казав, що собаки тупі?".

“Чудово!! Моя німецька вівчарка навіть у піжмурки зі мною грала: я знаходила її в саду під деревом, в коморі, і навіть на горищі".

“Ви знаєте, чому вона так робить? Їй нудно!!! Ви навіть не уявляєте, наскільки їй сумно, коли господар йде на роботу і відсутній кілька годин на день".

Дивіться також


вгору