Розмістити подію →
Сьогодні 18 лютого 2020 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Як дати відповідь на складне питання дитини

 
Як дати відповідь на складне питання дитини

Доволі часто, діти задають такі питання, на які складно відповісти. Якщо ваш малюк питається у вас, чому ви його покидаєте і йдете на роботу чи по своїх справах, то ми допоможемо вам, як пояснити це малюку.

Дітям складно пояснити, наскільки важлива кар'єра для людини, вони не зможуть зрозуміти тему фінансового благополуччя. Дитині просто хочеться частіше проводити час з батьками. Замість довгих розповідей про те, що на роботі платять гроші, за які ви здійснюєте покупки - їжу, одяг, іграшки, оплачуєте різного роду послуги, просто приділіть своєму чаду трохи уваги. Пограйте з ним, зробіть разом саморобку або прогуляйтеся.Щоб у дітей не сформувалося негативне ставлення до роботи, ніколи не кажіть їм, що ви не любите свою роботу і не хочете туди ходити. Навпаки, розкажіть про свою діяльність з позитивною подачею. Дайте зрозуміти - навіть перебуваючи на роботі, ви думаєте про неї, сумуєте і чекаєте, коли настане час зустрічі з дитиною. Повідомте їй про те, що на вашому столі стоїть її фотографія, і ви часто дивитеся на неї.

Якщо звучить питання: "А чому Іванка мама/тато не ходить на роботу?" питання про те, чому інші батьки не йдуть на роботу на весь день, поясніть - в різних сім'ях все по-різному, кожен сам приймає рішення, працювати йому чи ні.

Джерело: Наша мама

Дивіться також


вгору