Розмістити подію →
Сьогодні 3 липня 2020 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Які не слід продукти давати їсти маленькій дитині?

 
Які не слід продукти давати їсти маленькій дитині?

Продукти харчування, які не можна давати дитині, щоб не нашкодити її здоров'ю.

  • Копчені або перероблені м'ясні продукти: сосиски, копчену ковбасу і бекон. У них зазвичай міститься багато жиру, холестерину, різні хімікати, а часом і кісткове борошно (яка може бути заражена свинцем і іншими небезпечними речовинами), тому подібні продукти краще виключити з раціону дитини або давати лише в рідкісних випадках.

  • Копчена риба. Зазвичай в копчену рибу додають нітрит для того, щоб вона довше залишалася свіжою, тому вона не є ідеальною їжею для дитини.

Також риби із заражених водойм чи сира риба - зовсім не варіант для дитини.

  • Такі продукти і напої, як кава, чай, какао, шоколад, містять кофеїн або подібні до них сполуки. Кофеїн може зробити дитину неспокійною або перешкодити засвоєнню кальцію.
  • Штучні продукти, як тістечка з кремом не на молочній основі (що містять велику кількість жиру, цукру і хімікатів), заморожені фруктові десерти (те ж саме), цитрусові або інші фруктові напої (містять непотрібний дитині цукор, а часом і хімічні барвники).
  • Трав'яні чаї. Вони часто містять сумнівні речовини (чай з живокосту, наприклад, містить канцероген) і надають небажаний або навіть небезпечний вплив на організм.
  • Алкогольні напої і водопровідну воду, яка містить свинець, хлор або інші небезпечні речовини. 
Джерело: Наша мама

Дивіться також


вгору