Розмістити подію →
Сьогодні 26 травня 2019 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Які не слід продукти давати їсти маленькій дитині?

15 серпня 2018
Які не слід продукти давати їсти маленькій дитині?

Продукти харчування, які не можна давати дитині, щоб не нашкодити її здоров'ю.

  • Копчені або перероблені м'ясні продукти: сосиски, копчену ковбасу і бекон. У них зазвичай міститься багато жиру, холестерину, різні хімікати, а часом і кісткове борошно (яка може бути заражена свинцем і іншими небезпечними речовинами), тому подібні продукти краще виключити з раціону дитини або давати лише в рідкісних випадках.

  • Копчена риба. Зазвичай в копчену рибу додають нітрит для того, щоб вона довше залишалася свіжою, тому вона не є ідеальною їжею для дитини.

Також риби із заражених водойм чи сира риба - зовсім не варіант для дитини.

  • Такі продукти і напої, як кава, чай, какао, шоколад, містять кофеїн або подібні до них сполуки. Кофеїн може зробити дитину неспокійною або перешкодити засвоєнню кальцію.
  • Штучні продукти, як тістечка з кремом не на молочній основі (що містять велику кількість жиру, цукру і хімікатів), заморожені фруктові десерти (те ж саме), цитрусові або інші фруктові напої (містять непотрібний дитині цукор, а часом і хімічні барвники).
  • Трав'яні чаї. Вони часто містять сумнівні речовини (чай з живокосту, наприклад, містить канцероген) і надають небажаний або навіть небезпечний вплив на організм.
  • Алкогольні напої і водопровідну воду, яка містить свинець, хлор або інші небезпечні речовини. 
Джерело: Наша мама

Дивіться також


вгору