Розмістити подію →
Сьогодні 16 грудня 2019 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Щорічний віденський бал в Києві відкриють 30 пар дебютантів

 
Щорічний віденський бал в Києві відкриють 30 пар дебютантів

Щорічний віденський бал в Києві відбудеться 13 квітня в столичній мерії, його відкриють 30 пар дебютантів. Традиційно першим танцем буде полонез.

Як заявила організатор віденських балів в Україні Марина Ігнатуша, нинішній бал присвячений сторіччю українській державності, її культурним традиціям у загальноєвропейському форматі.

"Головна ідея, яку ми просуваємо - це загальноєвропейський культурний простір, в якому є місце українськими традиціями, проявам, українським музичним і художнім проектам. Цього року наш бал присвячений сторіччю української державності, її знакових подій", - зазначила Ігнатуша.

Віденські класичні бали під патронатом бального комітету Відня вдалося відродити в Україні з 2017 року і зробити їх щорічними - за цей час зібрано близько 2 млн грн на благодійні цілі.

Одним з дебютантів став Народний герой України, учасник АТО Павло Чайка.

Хореографічну постановку з дебютантами готують зіркові хореографи Андрій Дикий і Олена Балджи. Бальний етикет викладе визнаний експерт в цій області Наталія Адаменко.

У цьому році кращі дебютанти, обрані опівночі під час балу принцом і принцесою, в якості подарунка отримають поїздку на двох до Венеції. Музичну програму готує Артист ЮНЕСКО в ім'я миру Герман Макаренко, а виконає найкращі твори світової класики симфонічний оркестр "Київ-Класик".

“Всі віденські бали в світі є благодійними проектами. Бал в Києві вже третій рік збирає кошти на програми столичного Центру реабілітації дітей з інвалідністю.”


Джерело: gazeta.ua

Дивіться також


вгору