Розмістити подію →
Сьогодні 20 червня 2019 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

На український ринок насіння вийшов новий бренд Universeed

28 травня 2019
На український ринок насіння вийшов новий бренд Universeed

Лінійка нового бренду насіння Universeed вироблятиметься на Лебединському насіннєвому заводі, який входить в структуру LNZ Group. Про це повідомляє superagronom.com

Протягом останніх 5 років LNZ Group спільно з канадською компанією NAPG (North American Plant Genetic) досліджували селекційні можливості для створення якісного портфеля насіння Universeed.

«Universeed об'єднує кращий світовий досвід насінництва з уже сталими знаннями агровиробництва в світі і Україні. Ми обираємо кращу генетику з Північної Америки і проводимо ретельний процес випробувань та відбору на місцях в Україні», — зазначає Клер Кован, генеральний директор компанії NAPG.

За її словами, на сьогодні вітчизняний надає сільгоспвиробникам величезну кількість можливостей. Аграрії в Україні прагнуть розвивати рентабельні методи ведення сільського господарства, впроваджують інновації. Universeed — це унікальна програма, яка надає передову генетику і адаптована до роботи в українських умовах.

Враховуючи, що світовий агроринок не перестає дивувати розвитком технологій, а компанії-гіганти продовжують об'єднуватися для надання повного пакету рішень і послуг для аграріїв, LNZ Group продовжує стрімко розвивати свої ексклюзивні продукти Defenda і Universeed.

«Як визнаний за результатами минулого року лідер з продажу кукурудзи ми також не стоїмо на місці. Активно спілкуючись з клієнтами, ми хочемо почути кожного і задовольнити їх потреби. Компанія LNZ Group провела випробування на своїх полях, результати перевершили всі наші очікування і, перевіряючи якість продуктів Defenda і Universeed, ми готові з упевненістю рекомендувати їх нашим клієнтам. Таким чином, зазначені бренди і розширили дистриб'юторський портфель LNZ Market», — зауважив Віктор Кравченко, керівник напрямку Universeed в Україні.

За його словами, ідея бренду полягає в тому, щоб вибирати кращий генетичний матеріал, гібридизувати на своїх полях і доводити до посівних стандартів на власному насіннєвому заводі. Спираючись на багаторічний досвід, LNZ Group пропонує аграріям використовувати гібриди, які були максимально адаптовані під кліматичні зони в Україні.

Тестові обсяги Universeed вже успішно продаються на господарства. LNZ Group в цьому році проведе польові Івенти — дні полів, LNZ Hub, міні-хаби, вокршопи, конференції, онлайн-трансляції і багато всього іншого, щоб показати всі переваги нового бренду насіння Universeed.


Джерело: agrarii-razom.com.ua

Дивіться також


вгору