Розмістити подію →
Сьогодні 9 серпня 2020 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Суд виніс скандальне рішення: Держака відпустили під заставу

 
Головного спонсора ЛНР суд випустив під заставу

Затриманого нещодавно сина власника Луганського лікеро-горілчаного заводу Леоніда Держака, якого вважають одним з основних спонсорів так званої “ЛНР”, суд відпустив під заставу у 570 тисяч гривень.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомив генпрокурор Юрій Луценко на своїй сторінці в Facebook.

Як пише Луценко, Конституційний суд порахував неправильним призначення арешту у якості безальтернативного запобіжного заходу у справах про тероризм та державну зраду.

“Заступнику Гендиректора підприємства-спонсора терористів “ЛНР”, якого затримали з посвідченням «учасника бойових дій» проти України, суд дав можливість вийти під заставу в 570 тис грн”, – написав генпрокурор.

Луценко додав, що суд виніс це рішення у той самий день, коли бойовики на Донбасі розстріляли санітарний автомобіль ВСУ.

“У звязку з цим рішенням КС в зоні ризику – понад 1000 арештованих в Україні терористів та їх посібників”, – додав Луценко.

Затримання головного спонсора ЛНР: суд виніс скандальне рішення

Нагадаємо, Леоніда Держака затримали 26 червня. Затриманий проживав у Києві та користувався посвідченням учасника бойових дій. При цьому періодично він жив і у окупованому Луганську, регулярно сплачуючи податок від діяльності свого підприємства “бюджет” терористів “ЛНР”.


Дивіться також


вгору