Розмістити подію →
Сьогодні 12 серпня 2020 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Єврокомісія може оштрафувати Google на рекордну суму - ЗМІ

 
Єврокомісія може оштрафувати Google на рекордну суму - ЗМІ

Європейська комісія (ЄК) має намір оштрафувати інтернет-гіганта Google, що входить у холдинг Alphabet Inc, за зловживання домінуючим становищем на ринку пошукових систем на рекордну суму. Розмір грошового покарання може перевищити рекордні 1,06 мільярда євро, на які оштрафували в 2009 році корпорацію Intel, повідомили в п'ятницю, 16 червня, британське видання The Financial Times та американське The Wall Street Journal із посиланням на власні джерела. Очікується, що про розмір штрафу оголосять у найближчі тижні.

Єврокомісія може оштрафувати Google на рекордну суму - ЗМІ

ЄК веде три розслідування щодо Google з кінця 2010 року. Справа, у якій очікується оголошення штрафу, стосується звинувачень на адресу Google в тому, що компані маніпулює результатами пошуку на користь свого сервісу порівняння цін Google Shopping. Також в ЄК заявляли, що Google зловживає своїм домінуючим становищем, пропонуючи деякі зі своїх інструментів онлайн-реклами, зокрема, порівняння цін, при пошуку на сторонніх веб-сайтах.

Речник Єврокомісії відмовився прокоментувати розмір штрафу та час його офіційного оприлюднення. В Google також поки що не прокоментували можливе покарання. Раніше в Google називали звинувачення з боку Єврокомісії "помилковими".

Відповідно до європейського антимонопольного законодавства Google може бути оштрафована на суму до 10 відсотків від річної виручки. Обсяг продажів холдингу Alphabet Inc. у 2016 році перевищив 90 мільярдів доларів США.

Джерело: DW.COM

Дивіться також


вгору