Розмістити подію →
Сьогодні 16 жовтня 2019 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Питання сплати "боргу Януковича" буде вирішуватись у Лондоні у 2018 році

 
Питання сплати "боргу Януковича" буде вирішуватись у Лондоні у 2018 році

Міністерство фінансів України надає оновлену інформацію про судовий процес, що триває у англійському Суді щодо єврооблігацій на суму 3 млрд доларів США, випущених Україною у грудні 2013 року.

Під час засідання 26 травня 2017 року у Високому суді у м. Лондон Суддя Блер [Blair] розглянув ряд невирішених питань за наслідками рішення, постановленого Судом 29 березня 2017 року у порядку спрощеного провадження. Зокрема, Суд розглянув заяву України про подальше зупинення виконання судового рішення до завершення розгляду апеляційної скарги України у англійському Апеляційному суді, що відбудеться не раніше 2018 року.

Міністерство фінансів із задоволенням повідомляє, що Суд прийняв позицію України та ухвалив подальше зупинення виконання судового рішення до завершення розгляду апеляційної скарги України. Важливим також є те, що на цьому засіданні англійський Суд підтвердив, всупереч спробам Росії встановити обтяжливі умови для здійснення прав України на апеляцію, що Україні було надано безумовний дозвіл на оскарження рішення до Апеляційного суду. Дійсно, у своєму останньому Рішенні Суддя Блер визнав, що це є саме тим випадком, коли виконано порогові умови для надання дозволу на апеляцію, а саме – апеляція має реальні шанси на успіх.

Суд також відмовив у задоволенні клопотання Довіреної особи щодо забезпечення витрат та погодився з позицією України, що питання відшкодування витрат Довіреної особи на судовий розгляд має бути детально вивчено Судом, що відбудеться не раніше завершення розгляду апеляційної скарги України.

Як повідомлялося раніше у прес-релізі Міністерства фінансів від 23 червня 2017 року, Україна подала свої документи щодо апеляційного оскарження до англійського Апеляційного суду. Апеляція буде розглядатись англійським Апеляційним судом у січні 2018 року.

Джерело: Урядовий портал

Дивіться також


вгору