Розмістити подію →
Сьогодні 20 квітня 2019 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Німеччина консультуватиме владу Києва щодо впровадження Smart City

23 березня 2018
Німеччина консультуватиме владу Києва щодо впровадження Smart City

Німецька компанія АteneKOMGmbH допомагатиме владі Києва впроваджувати технології SmartCity, зокрема переводити інформацію у цифровий формат.

Відповідний Меморандум про співробітництво в реалізації міських проектів підписали міський голова КиєваВіталій Кличко з керуючим партнером компанії аteneKOMGmbH Тімом Браукмюллером.

Підписання відбулося в Міністерстві транспорту та цифрової інфраструктури Німеччини. Зокрема, у Меморандумі йдеться про співробітництво в сфері дигіталізації (переведення інформації у цифровий формат) і подальше впровадження міських проектів у системі Kyiv Smart City задля комфорту та безпеки мешканців столиці.

«Київ успішно впроваджує технології Smart City в різних сферах міського управління. У нас вже працює і проект «Відкритий бюджет», і система петицій, система «Безпечне місто», технологічною є робота Центрів надання адмінпослуг. І ми продовжуємо робити Київ «розумним»», — зазначив Кличко.

Він зазначив, що вже у березні перша група експертів компанії atene KOM GmbH відвідає Київ і розпочне роботу над проектом.

АteneKOMGmbH — європейська компанія, що має офіси в Берліні, багатьох інших містах Німеччини, в Брюсселі. Протягом 10 років компанія надає консультаційні послуги в сферах регіонального розвитку, розвитку цифрової інфраструктури, мобільності, енергетики та освіти.

До сфери діяльності АteneKOMGmbH також входить координація та виконання проектів Європейського Союзу, федеральних програм фінансування, проектний та фінансовий менеджмент, навчальні семінари.

«Ми дуже раді просуванню цифрового порядку денного у партнерстві з містом Києвом. Як досвідчений гравець у сфері регіонального розвитку ми піклуємося в першу чергу про те, щоб громадяни отримали вигоду від інтелектуальної інфраструктури та цифрових рішень», — зазначив Браукмюллер.


Джерело: hromadske.ua

Дивіться також


вгору