Розмістити подію →
Сьогодні 7 липня 2020 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

В Індонезії розлючений натовп вбив 300 крокодилів

 
В Індонезії розлючений натовп вбив 300 крокодилів

У провінції Західна Папуа на острові Нова Гвінея в Індонезії знайшли мертвими майже 300 крокодилів. Місцеві жителі вбили їх з помсти, повідомляє видання The Jakarta Post.

Напади великих крокодилів — не рідкість в Індонезії. У 2016 році російського туриста, який займався дайвінгом на островах Раджі-Ампарт, теж з'їла рептилія. А у березні 2018 року індонезійські власті були змушені застрелити шостиметрового крокодила — той з'їв працівника плантації.

У липні цього року хижак напав на 31-річного працівника фабрики по виробництву тофу, коли він збирав траву для худоби на території крокодилячої ферми. Місцеві жителі почули крики чоловіка, але, коли прибігли до нього на допомогу, він був вже мертвий.

Після похорону друга, місцеві жителі вирушили на крокодилячу ферму і розправилися з усіма її мешканцями — 292 крокодилами.

Чоловіки з ножами, сокирами і дубинами перебили не тільки двометрових рептилій, але й їх дитинчат. Вони ловили їх, витягали на берег і вбивали.

Глава Агентства із збереження живої природи провінції Західна Папуа Базар Манунланг засудив масове винищення рептилій та вказав, що з-за дій людей власник ферми поніс величезні збитки.

Поліція зізналася, що не змогла запобігти атаці. Тепер усім учасникам розправи висунуть звинувачення. За даними Бі-бі-сі, за вбивство тварин, що охороняються в Індонезії може загрожувати тюремне ув'язнення.

Джерело: Мир фактов

вгору