Розмістити подію →
Сьогодні 15 липня 2019 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Турист здивувався, дізнавшись, скільки коштує випита їм кава

29 серпня 2018
Турист здивувався, дізнавшись, скільки коштує випита їм кава

Хуан Карлос Бустаменте з Чилі, що відправився у подорож до Венеції (Італія), не чекав, що зіткнеться з непередбаченими витратами.

Помилувавшись площею Святого Марка, турист вирішив посидіти у кафе, але рахунок, який приніс йому офіціант, щонайменше здивував чоловіка. За каву і мінеральну воду з Хуана Карлоса зажадали 43 євро, що, звичайно, стало для нього неприємною несподіванкою.

Діватися було нікуди, і турист розплатився, але після оприлюднив свою історію в інтернеті, щоб присоромити власників закладу за надмірну жадібність.Однак, адміністрація «Caffe Lavena» не стала відмовчуватися і дала економному чоловікові відсіч.


Справа в тому, що у кафе існує подвійна цінова політика. Якби Хуан Карлос просто хотів кави, він міг би випити її у залі за 1,25 євро, але він побажав сидіти зовні, насолоджуючись видом на площу і слухаючи оркестр. У меню чітко зазначено, що у цьому випадку ціна на їжу і напої буде куди вище. Крім того, офіціант, як і належить, попередив про це туриста, але він просто відмахнувся, за що у підсумку й поплатився.

Джерело: https://www.news.com.au

вгору