Розмістити подію →
Сьогодні 26 січня 2020 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Boeing підтримав припинення польотів усього світового парку 737 Max

 
Boeing підтримав припинення польотів усього світового парку 737 Max

Американська корпорація Boeing підтримала рішення США про тимчасову заборону на польоти 737 Max і рекомендувала призупинити експлуатацію всіх літаків цієї моделі.

У повідомленні наголошується, що Boeing як і раніше повністю впевнений у безпеці 737 Max, а рішення прийнято з міркувань безпеки.

"Ми підтримуємо це превентивне рішення. Протягом всього часу поки ми будуємо літаки, безпека залишається основною цінністю Boeing. І так буде завжди", - йдеться в заяві глави Boeing і генерального директора Денніса Муйленбурга.

Рішення Boeing оголошено після того, як США призупинили польоти літаків Boeing 737 Max 8 і Max 9 після авіакатастрофи в Ефіопії, в результаті якої загинули 157 осіб.

Про припинення польотів Boeing 737 Мах 8 раніше заявили ЄС, Велика Британія, Німеччина, Франція, Україна, Австрія, Ірландія, Польща, Нідерланди, Туреччина, Китай, Індонезія, Сінгапур, Австралія, Малайзія і Оман.

Пасажирський літак Boeing 737 Max 8 авіакомпанії Ethiopian Airlines розбився вранці 10 березня через шість хвилин після вильоту з аеропорту Боле в столиці Ефіопії Аддіс-Абебі. Лайнер виконував рейс до кенійської столиці Найробі.

В результаті всі 149 пасажирів і вісім членів екіпажу загинули.

Лайнер такої самої моделі розбився в жовтні 2018 року в Індонезії. Boeing 737 Max авіакомпанії Lion Air впав в море через 13 хвилин після зльоту. Тоді в результаті авіакатастрофи загинули 189 осіб.


Джерело: nv.ua

Дивіться також


вгору