Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

На Московському марафоні світу переможцями стали українці

На Московському марафоні світу переможцями стали українці

У Москві на Великій спортивній арені «Лужники» завершився міжнародний марафонський забіг. Абсолютними переможцями на основній дистанції стали Олександр Матвейчук з Одеси та Ірина Смольнікова з Караганди.

Матвейчук раніше вже вигравав Московський марафон світу. На цей раз він, незважаючи на негоду, подолав дистанцію з результатом 2:19.36. Друге і третє місця зайняли ще два представники України — Ігор Гелетій і Сергій Марчук.

Краща з жінок-бігунок — представниця Казахстану Ірина Смольнікова — показала на фініші результат 2:44.54, більш ніж на 6 хвилин випередивши росіянок Тетяну Белкину і Нагіну Хаітову.

Маршрут марафону проходив центральними вулицями Москви. На старт під дощем вийшли понад 7 тис. спортсменів, у тому числі близько 500 іноземців. Нагадаємо, вчора центром Херсона пробігли три тисячі містян заради порятунку немовлят. Участь у заході була платна, загалом, назбирали майже 97 тисяч, які передали Дитячій обласній лікарні на апарат для реанімації новонароджених.

Джерело: tsn.ua