Розмістити подію →
Сьогодні 27 лютого 2021 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні
ДельфінаріїЗапорізька обл., Кирилівка

Кирилівський дельфінарій «Оскар»

 
В 2011 році на території аквапарку в Кирилівці відбулося відкриття дельфінарію «Оскар». Розмір басейну - 36х18 метрів та глибина 5 метрів. Вода, перш ніж потрапити в басейн, проходить кілька етапів очистки.

У виставі беруть участь п'ять чорноморських дельфінів і чотири морських котика. І кількість артистів буде тільки збільшуватися, таким чином шоу-програми будуть все різноманітнішими й цікавішими. З тваринами працюють шість тренерів з ялтинського дельфінарію. Трюки морських тварин не залишать байдужими ні дітей, ні дорослих.

Усім відвідувачам дельфінарію надається можливість поспілкуватися з морськими тваринами, покататися на човні, яку тягнуть дельфіни, сфотографуватися на пам'ять і навіть поплавати з дельфінами в спеціально пристосованих для цього вольєрах.

В зимовий період передбачено проведення сеансів дельфінотерапії. Також в дельфінарії передбачений реабілітаційно-оздоровчий комплекс, який буде приймати людей з проблемами опорно-рухового апарату і пр. Крім того, в новому закладі будуть проводитися сеанси дельфінотерапії для дітей, хворих аутизмом або ДЦП.

Адреса: вул. Первомайська, 1-б, Кирилівка
Телефон: +380 (50) 255-47-47
Сайт: dolphinarium.akvapark.co.ua

вгору