Розмістити подію →
Сьогодні 25 січня 2021 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні
Парки розваг та відпочинку Київська обл., Київ

Співоче поле

 

Співочим полем зазвичай називають відкритий простір для проведення різного роду концертів, пісенних конкурсів і фестивалів.

Співоче поле в Києві розташоване в центрі міста, практично на березі Дніпра і займає майже 30 га. Воно є частиною Печерського ландшафтного парку, який з’явився у Києві в 1981 році.

Це традиційне місце для проведення культурно-масових заходів, тут регулярно організовуються концерти, фестивалі та виставки.

Кожен рік улітку (кінець червня-початок липня) на Співочому полі проходить Національний музичний фестиваль «Країна мрій» та Ярмарок майстрів.

Автором ідеї етнофестивалю, його організатором і куратором є лідер гурту «Воплі Відоплясова» Олег Скрипка. Цей фестиваль відрізняється від інших тим, що тут немає розмежування між артистами і публікою, усі виступають учасниками дійства, його творцями і глядачами одночасно.

Співоче поле

Співоче поле

На час проведення фестивалю на Співочому полі встановлюється декілька відкритих сцен, проходять виставки народних промислів, проводяться майстер-класи.

Щороку з 22 серпня по 1 вересня на Співочому полі відбувається виставка квітів.

Співоче поле

Співоче поле

У 2007 році на горбі біля Києво-Печерської лаври, на Співочому полі була організована виставка кольорів, причому кожна експозиція представляла окрему древню цивілізацію, що було не лише дуже красиво, але і вельми пізнавально. У 2008 році в рамках щорічної виставки кольорів кожному району Києва потрібно було за допомогою засобів ландшафтного дизайну передати такі глобальні поняття, як добро, благополуччя, кохання, щастя. А в 2009 році темою виставки були дитячі казки.

У планах Київської міської державної адміністрації облаштування біля Співочого поля в Печерському парку ландшафтних експозицій різних країн світу. Сади світу — це малий парк, де буде представлено мікроландшафти різних країн.

Заходи що відбулися

Адреса: вул. Лаврська, 33, Київ

вгору