Розмістити подію →
Сьогодні 14 травня 2021 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

«Мистецтво Слобожанщини», харківська галерея

 

Галерея «Мистецтво Слобожанщини» була заснована у грудні 1999 року і з того часу стала однією з важливих виставкових ділянок Харкова. Експозиція її постійно поновлювалася і представляла твори різних мистецьких спрямувань — живопис, графіку, фотографію, декоративне мистецтво.

Навесні 2011 року галерея стала структурною частиною Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва, оновивши та вдосконаливши програму діяльності. Тут постійно представляються роботи різних майстрів нашого краю — різних вікових категорій, невідомих та тих, хто вже завоював прихильність та визнання у глядачів, майстрів академічного спрямування та авторів, що працюють у нових течіях та з сучасними матеріалами. Особлива увага приділяється іменам молодих художників, представленню їх робіт на сучасному українському арт-просторі, адже молоде актуальне мистецтво як ніколи вимагає підтримки з боку державних мистецьких закладів.

Галерея «Мистецтво Слобожанщини»

Галерея «Мистецтво Слобожанщини»

Експозиція у галереї змінюється кожні два тижні та паралельно ведеться розробка тематичних зустрічей та майстер-класів з відомими сучасними художниками. В межах полегшення відвідування галереї було створено її інтернет-сайт, на якому Ви маєте змогу постійно знайомитися з оновленням експозиції, дізнаватися про новини галереї, відвідувати віртуальні експозиції минулих виставок.

Ми намагатимемося зробити Ваші прогулянки віртуальними залами нашої галереї найбільш зручними та цікавими.

Заходи що відбулися

Адреса: пл. Свободи 5, Харьків
Телефон: +38 (057) 717-10-40, +38 (057) 705-15-50
Сайт: gallery.kharkov.ua
Ел. пошта: oblgallery@rambler.ru

вгору