Розмістити подію →
Сьогодні 1 грудня 2023 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

КіноафішаКиївська обл., Київ

Показ документального фільму "Земля. Один вражаючий день"

18 квітня 2019
Показ документального фільму "Земля. Один вражаючий день"

Щороку 22 квітня відзначається як Всесвітній День Матері-Землі (англ. International Mother Earth Day). Цей день було проголошено у 2009 році резолюцією Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй (ООН), співавторами якої стали 50 країн-учасниць Організації.

«Мати-Земля» – саме так називають нашу планету в різних регіонах світу, що відображає взаємозв’язок і взаємозалежність між всіма живими істотами і Землею, яка є нашою спільною домівкою.

Покликаний об’єднати усіх людей планети у важливій справі захисту навколишнього середовища, Всесвітній День Матері-Землі нагадує, що земля у нас одна і задля досягнення справедливого балансу між економічними, соціальними та екологічними потребами нинішнього і прийдешніх поколінь, ми повинні сприяти гармонічному її існуванню.

Традиційно у цей день в усьому світі проходять фестивалі, акції та інші заходи, присвячені екологічній тематиці.

18 квітня 2019 року з нагоди Всесвітнього Дня Матері-Землі у Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого відбудеться показ документального фільму «Земля. Один вражаючий день».
Картина виробництва студії ВВС Earth Films (Велика Британія) запрошує здійснити дивовижну подорож нашою планетою.

Сюжет фільму розгортається протягом одного дня, а камера крокує за сонцем – від найвищих гір, через віддалені острови до екзотичних джунглів.. За допомогою новітніх технологій фільм знайомить глядачів з колоритними тваринами і нагадує: щодня в світі відбувається більше чудес, ніж можна собі уявити.

Чекаємо за адресою: вул. Набережно-Хрещатицька 1, конференц-зал.
Початок о 15:00.

Вхід вільний.
Запрошуємо всіх охочих!
Тел. для довідок: 485-17-95

Адреса: вул. Набережно-Хрещатицька, 1, Київ
Телефон: +38 (044) 485 17 95
Сайт: nlu.org.ua


вгору