Розмістити подію →
Сьогодні 24 вересня 2023 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

КіноафішаКиївська обл., Київ

Фестиваль «Тиждень швейцарського кіно»

5 вересня 2019

Фестиваль «Тиждень швейцарського кіно»
Показ фільму
«Щасливий Лазар»
(Швейцарія-Італія-Франція-Німеччина, 2018)

5 вересня 2019 року в Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого відбудеться показ фільму італійської режисерки Аліче Рорвахер «Щасливий Лазар».
«Щасливий Лазар» (італ. Lazzaro felice) – копродукційний драматичний фільм Швейцарії, Італії, Франції, Німеччини. Світова прем'єра стрічки відбулася 13 травня 2018 року на 71-му Каннському міжнародному кінофестивалі, де картина брала участь в основній конкурсній програмі та отримала приз за найкращий сценарій.
У крихітному селі Інвіолата час зупинився в буквальному сенсі слова. Через повінь, яка колись змила міст, селище втратило зв’язок з цивілізацією. Місцеві жителі, немов раби, працюють на тютюнових плантаціях маркізи де Луна, не підозрюючи про те, що кріпацтво давно вже відмінено, а світ поступово захоплюють нові технології. Все змінюється в один з візитів сім'ї патронів у село. Молодий син маркізи, аристократичний Танкреді заводить дружбу з простодушним Лазарем. Фантастичні колізії їхніх стосунків повністю зруйнують звичний побут сільських жителів і призведуть до практично біблійного апокаліпсису маленького світу.
У фільмі знімались: Адріано Тардіоло, Альба Рорвахер, Аґнеса Ґраціані Лука Чіковані та ін.
Кінопоказ пройде у рамках фестивалю «Тиждень швейцарського кіно», спільного проекту компанії Arthouse Traffic і Посольства Швейцарії в Україні, який вже третій рік поспіль знайомить українського глядача з найактуальнішими фільмами швейцарського кінематографу останніх років.
Фільм демонструється мовою оригіналу з субтитрами.

Початок о 15 год.

Чекаємо за адресою: вул. Набережно-Хрещатицька, 1, конференц-зал.

Довідкова інформація за тел.: 485 – 17 – 95

Хто: НБУ імені Ярослава Мудрого

Де: Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого

Коли: 5 вересня 2019 року о 15:00

Адреса: вул. Набережно-Хрещатицька, 1, Київ
Телефон: +38 (044) 485 17 95
Сайт: nlu.org.ua
Ел. пошта: olena0930@ukr.net


вгору