Розмістити подію →
Сьогодні 4 червня 2023 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

КіноафішаКиївська обл., Київ

Фестиваль «Нове українське кіно»

30 жовтня 2020
Фестиваль «Нове українське кіно»

Фестиваль «Нове українське кіно»
Показ художнього фільму
«Додому» (Україна, 2019)

30 жовтня 2020 року в Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого відбудеться показ художнього фільму Нарімана Алієва «Додому».
«Додому» (кримськотат. Evge, англ. Homeward) — повнометражний режисерський дебют Нарімана Алієва з Ахтемом Сеїтаблаєвим у головній ролі.
Світова прем'єра стрічки відбулася 22 травня 2019 року на 72-му Каннському міжнародному кінофестивалі, де вона брала участь в конкурсній програмі «Особливий погляд».
За пів року картина Нарімана Алієва здобула нагороди на кінофестивалях, стала номінантом престижних кінопремій та привернула увагу міжнародної преси.
Фільм отримав гран-прі Одеського кінофестивалю, головний приз Міжнародного кінофестивалю у Бухаресті (BIFF), визнаний найкращим іноземним фільмом 7-го Міжнародного Босфорського кінофестивалю у Стамбулі та отримав приз глядацьких симпатій на фестивалі українських фільмів у Варшаві. Як найкращий фільм 2019 року «Додому» став переможцем Національної премії кінокритиків «КІНОКОЛО».
Стрічку показали у 13 країнах світу, права на фільм придбали кінокомпанії з Франції, Великої Британії, країн Бенілюксу, Греції, Туреччини та Китаю.
За сюжетом, під час війни на Сході України гине первісток кримського татарина Мустафи. Батько приїжджає до Києва, куди переїхали після анексії Криму його сини, щоб повернути молодшого сина додому, а старшого поховати на батьківщині згідно з мусульманськими традиціями …
Кінопоказ відбуватиметься у рамках фестивалю «Нове українське кіно», який представляють дистриб’ютерська кампанія «Артхаус Трафік» та Державне агентство України з питань кіно. Програму цьогорічного фестивалю складають сучасні кінофільми вітчизняного виробництва, які стали визначними подіями в Україні та були представлені на міжнародних кінофестивалях світу.
Запрошуємо всіх охочих до перегляду кінострічки!
Чекаємо за адресою: вул. Набережно-Хрещатицька, 1, конференц-зал.

Початок о 15 год.

Кінопоказ проходитиме згідно з рекомендаціями МОЗ щодо проведення
масових культурних заходів під час дії карантину.
З собою необхідно мати засоби індивідуального захисту.
Попередня реєстрація за тел. : 485 – 17 – 95.

Хто: НБУ імені Ярослава Мудрого

Де: Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого

Коли: 30 жовтня о 15:00

Адреса: вул. Набережно-Хрещатицька, 1, Київ
Телефон: +38 (044) 485 17 95
Сайт: nlu.org.ua
Ел. пошта: olena0930@ukr.net

28–30 жовтня 2020 InterBuildExpo 31 жовтня – 1 листопада 2020 На Київщину прийдуть Воїни Апокаліпсису

вгору