Розмістити подію →
Сьогодні 5 грудня 2020 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

УкраїнаКиївська обл., Київ

Дитячий парк професій «Кідландія» оголошує про плани розвитку мережі і продажу франшизи

14 січня 2019
Дитячий парк професій «Кідландія» оголошує про плани розвитку мережі і продажу франшизи

Дитячий парк професій «Кідландія» оголошує про плани розвитку мережі - продажу франшизи. Компанія SQM Experts виступила ексклюзивним агентом проекту і заявила про завершальну стадію розробки франч-пакета, а також про готовність до переговорів.

Дитячий парк професій "Кідландія" - сімейний розважальний центр в форматі edutainment (education + entertainment) є сильним потокоутворюючим якорем для торгово-розважальних центрів, що дозволяє значно розширити зону охоплення. Кідландія здатна генерувати потік відвідувачів в середньому до 1000 чоловік в день, дає можливість збільшити зону охоплення ТРЦ і залучати трафік клієнтів з усього міста і області. Проект також здатний активізувати туристичний потік в регіоні.

Створення такого масштабного проекту має ряд вимог до місця розташування, а також до самого приміщення. Для розміщення парку професій "Кідландія" необхідно приміщення площею 2500 м² з висотою не менше 7 метрів.

Сума інвестицій в проект складе близько $3 - $4 млн. Прогнозований термін окупності проекту - від 4-х до 5-ти років.

Слід врахувати, що точні дані розраховуються по кожному проекту окремо, так як на фінансові показники впливає маса чинників: розташування, потенціал конкретного міста/регіону, зона охоплення, демографічні дані в зонах охоплення, залучення бренд-партнерів в конкретний проект, загальна економічна ситуація в країні.

На сьогоднішній день власники Кідландії ставлять перед собою завдання розвинути мережу дитячих парків професій в великих містах України. Надалі планується експансія проекту в країни ближнього зарубіжжя.

«Перш за все, ми збираємося створити всеукраїнську мережу і розвивати проект в містах з мільйонною і, близькою до мільйонної, чисельністю населення, - зазначає Женя Баглай, концептолог і засновник SQM Experts, - також активно розглядаємо ринки Казахстану, Грузії, Азербайджану, і можливо Білорусі».

За словами Жені Баглай, компанія також планує вихід на ринок Європи. Концепція Кідландії адаптована до міст з відносно невеликим населенням, що дозволяє відкриватися і працювати в містах з населенням близько 1 мільйона жителів.

Довідка
Перший дитячий парк професій "Кідландія" був відкритий в березні 2014 року. Проект розташований в сімейному розважальному центрі "Блокбастер" в місті Київ за адресою: пр. Степана Бандери, 34В. Площа Кідландії становить 4700 м². Дитячий парк професій є соціально відповідальним проектом, який сприяє розвитку, освіті та соціалізації дітей. Парк має унікальну систему безпеки, засновану на європейських стандартах. Містить 50 ігрових станцій з близько 100 активностями.

SQM Experts - компанія-консультант в торговій і розважальної нерухомості, створена в 2005 році. Компанія є ексклюзивним агентом з продажу франшизи, яка представляє інтереси власників проекту дитячого парку професій "Кідландія".

Хто: SQM Experts

Де: Україна

Коли: 14 січня

Адреса: Україна
Телефон: +38 (044) 231 30 21
Сайт: www.sqmexperts.com


вгору