Розмістити подію →
Сьогодні 5 грудня 2023 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні
УкраїнаЗапорізька обл., Запоріжжя

200 лип для Запоріжжя

17 вересня 2020

Звіт про подію

У третій четвер осені 2020 в Запоріжжі відбулася проекологічна акція з висадки дерев в рамках щорічного проекту "Врятуймо Дніпро разом!". Організаторами даних активностей є Запорізький металургійний комбінат "Запоріжсталь" та "Зелений центр Метінвест".
Менше ніж година знадобилося часу декільком десяткам волонтерів, активних городян і співробітникам комбінату, аби висадити 200 лип вздовж головної транспортної артерії Запоріжжя - Прибережної магістралі.
Місце вибрали невипадкове - з цією дорогою контактує чи не найгарніший парк міста - Вознесенівський, що, в свою чергу, допоможе, хоч і частково, знизити для відпочиваючих автотранспортний шум, рівень пилу та "загазованості".
- Ми з друзями вже декілька років поспіль самостійно висаджуємо дерева в різних районах міста, бо розуміємо, наскільки це важливо та корисно для нас і наступних поколінь, а сам процес посадки доволі легкий і зайнятний - ділиться учасник проекту Артем Тараненко.
Учасникам й учасницям даної акції, як-то кажуть, навіть не потрібно було "напружуватись", збираючись на це дійство - весь інвентар, засоби індивідуального захисту, питну воду та перчатки в достатній кількості надали організатори.
- Це, хоч й не одразу, але покращить екологічний стан у нашому місті та допоможе нашим дітям дихати чистішим повітрям і гуляти зеленішим містом - ділиться Владислав Катін, який під час акції встиг висадити 4 дерева.
Були серед висаджуючих дерева як дорослі, так і зовсім юні запоріжці - свій посильний внесок вони пояснюють бажанням допомогти дорослим та стати [для себе] "крутішими".
- Висадка дерев - це завжди корисно для здоров'я як в короткостроковій, так і довгостроковій перспективах - щиро посміхаючись каже один з учасників акції Олександр Кахай - покопавши ґрунт, попереносивши дерева, ми виконали своєрідні комплексні зарядки, але дерева, коли приймуться, почнуть дарувати додаткові красу, тінь та, само собою, очищуватимуть повітря нашої "індустрійної столиці України".
По закінченню заходу, само собою, вздовж двох рядів нововисаджених лип проїхалась "водовозка", яка й полила відповідні ділянки. За словами організаторів, ця "алейка" по довжині затягнула на майже пів-кілометри.

Анонс події

200 лип для Запоріжжя

У четвер, 17 вересня 2020, запоріжців запрошують на 10:00 долучитись до акції з висадки лип в рамках акції "Врятуємо Дніпро разом!".
Самими саджанцями, відповідними інвентарем і засобами захисту учасників й учасниць буде забезпечено організаторами.
На нас всіх чекають дві сотні лип та, в подальшому, зеленіше та гарніше місто.
Зустрічаємось в районі каскаду Райдуга о 10:00 в районі "нижніх" фонтанів

Хто: Зелений центр Метінвест

Де: Україна

Коли: 17 вересня 10:00

Адреса: Каскад фонтанів Райдуга
Телефон:
Сайт:


вгору