Розмістити подію →
Сьогодні 4 червня 2023 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

ВиставкиКиївська обл., Київ

14-17 лютого виставка африканських фіалок і рослин-хижаків

14–17 лютого 2019
14-17 лютого виставка африканських фіалок і рослин-хижаків

Секція «Сенполія» при КП «Київський міський Будинок природи» запрошує киян і гостей столиці на свою першу в цьому році виставку африканських фіалок. Ця виставка проходить у день св.Валентина, тож для закоханих пар, які завітають на виставку, ми підготували приємні подарунки – листочки фіалочок для самостійного вирощування рослинки на згадку про цю романтичну подію.

Окрім африканських фіалок на виставці будуть представлені різноманітні комахоїдні рослини, так звані рослини-хижаки: діанеї, росянки, непентеси та інші. У природних умовах рослини-хижаки живуть у воді прісних водоймищ, на заболочених луках і болотах, в торфі, піску, тобто на субстратах, бідних з'єднаннями азоту. Ці рослини мають не тільки незвичний вигляд, але вони відрізняються між собою різними засобами приваблювати комах. Всі рослини підходять для вирощування у кімнатних умовах. Доглядати за ними не важко: потрібне сонячне підвіконня, очищена вода для поливу, для деяких рослин - прохолода взимку.

Тим, хто бажає подивитись, або придбати рослини запрошуємо завітати на виставку 14-17 лютого з 11-00 до 18-00 години. У неділю виставка працює до 17-00.

Вхід на виставку вільний.
Місце проведення: Київський міський Будинок природи
Адреса проведення: вул.Рогнідинська,3 (ст.М»Палац спорту»)
Час роботи з 11-00 до 18-00, у неділю до 17-00

Адреса: Київ вул. Рогнідинська,3
Телефон: +38 (044) 234-45-47
Сайт: www.dom-prirody.com.ua
Ел. пошта: prurod@ukr.net


вгору