Розмістити подію →
Сьогодні 9 червня 2023 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

ВиставкиКиївська обл., Київ

Лера Литвинова и Леонора Янко открыли отчетную выставку "En plein air à Rybalsky"

1–29 червня 2019
Лера Литвинова и Леонора Янко открыли отчетную выставку  "En plein air à Rybalsky"

1 червня Lera Litvinova Gallery зустріла культурних діячів та поціновувачів мистецтва на відкритті звітної виставки "En plein air à Rybalsky". Унікальні хроніки проекту, процес створення перформансу та медіа-арт транслювались на відкритті за допомогою OLED телевізорів LG, та їх можна буде побачити у галереї впродовж виставки до 29 червня.
Нагдаэмо, що 15-18 травня Lera Litvinova Gallery провела арт-проект "En plein air à Rybalsky" в житловому районі RYBALSKY за участю 13 митців, який включав пленер для митців, майстер-класи, створення перформанса та медіа-арту, лекцію-дослідження з історії мистецтва.
Що може більше надихнути художника, ніж жива і нежива природа! Величні гори і неосяжні степи, мальовничі краєвиди та міські пейзажі, затишні вулиці, парки і річки - краса навколишнього світу століттями окрилювала творчих людей. Пленери були особливо популярні у імпресіоністів (саме тоді пленер як термін набуває широкого вживання). Проект "En plein air à Rybalsky" відбувся та території житлового району RYBALSKY, завдяки чому у митців з’явилась можливість надихнутись видами Подолу та Дніпра з верхніх поверхів будинків, закарбувати пожвавлення та історичні зміни острову, індустріальний пейзаж.
Леонора Янко, директорка Lera Litvinova Gallery: «З одного боку, мені хотілося, що б наш проект" En plein air à Rybalsky "передав атмосферу традиційного пленеру, як, наприклад, працювали художники імпресіоністи, де кожен учасник по-своєму в своїй манері передає ту унікальну атмосферу поєднання світла і повітря, форм і перспектив. З іншого боку об'єктом роботи художників став і сам процес творчої взаємодії авторів, з'явилися серії портретів художників, кураторів, перформансиста, при цьому зберігши одну з основних особливостей пленеру - правдиве відображення барвистого багатства натури в своєму природному середовищі ».
Lera Litvinova Gallery виражає вдячність партнерам проекту RYBALSKY та провідному виробнику матеріалів для професійних митців ROSA, а також українському офісу LG Ukraine, тому що підтримка культурних проектів є не тільки ознакою соціально-культурної відповідальності компаній, але мірою готовності суспільства до розвитку країни.
Виставка відкрита з 1 по 29 червня згідно з розкладом галереї (вівторок-субота з 12:00 до 19:00 | вихідні: понеділок, неділя).
Адреса: м. Київ, вул. Набережно-Рибальська, 3 (територія ЖК Rybalsky). Вхід вільний.
www.llitvinova.com, e-mail: leralitvinovagallery@gmail.com тел. 050 033 33 17

Хто: Lera Litvinova Gallery

Де: Lera Litvinova Gallery

Коли: 1 июня – 29 июня

Адреса: вул. Набережно-Рибальська 3,9
Телефон: +38 (050) 033-33-17
Сайт: www.llitvinova.com
Ел. пошта: leralitvinovagallery@gmail.com


вгору