Розмістити подію →
Сьогодні 9 червня 2023 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

ВиставкиКиївська обл., Київ

Виставка сучасного мистецтва у телецентрі “Олівець” Двоє . Різність буття

11–24 червня 2019
Виставка сучасного мистецтва у телецентрі “Олівець”  Двоє . Різність буття

З 11 червня по 25 серпня 2019 року у телецентрі “Олівець” буде відкрита виставка живопису "Двоє. Різність буття", що проводиться за ініціативи Lera Litvinova Gallery разом із креативним простором головного офісу Суспільного мовника України UA:HUB. Lera Litvinova Gallery прагне сприяти просуванню творчості українських митців, влаштовуючи, окрім стаціонарних виставок, різноманітні арт-проекти за кордоном та в Україні на музейних та інших локаціях.
Виставка презентуватиме творчість двох молодих митців Евгена Куприєнко та Максима Малильо, творчість яких об’єднується ідеєю філософського погляду на природу буття. Витонченість пейзажів та виразність зображення характерів на полотнах, релятивність настрою витворів, сприймається як спроба діалогу із глядачем про щось своє, особисте.
Евген Купрієнко у 2006 році почав займатися живописом у іконописних майстернях Києво-Печерської Лаври, за цей час багато навчався, спочатку був вільним слухачем, а згодом став навчатися у Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури, ставав учасником виставок та проектів. Натхнення художник отримує вдивляючись у образи звичайних перехожих, розмірковуючи про їх характери, наприклад, митця можна побачити за створенням портретів колоритних завсідників Центрального залізничного вокзалу. "Для мене живопис це шлях самопізнання. Глибоководні води Стіксу, які ти повинен подолати, наближаючись до себе. Я думаю, велика чарівна сила мистецтва полягає в тому, що на іншому березі ти зустрінеш нового себе. Готового до наступного етапу" – зазначає Е. Купрієнко
Максим Малильо неодноразово приймав участь у виставках та конкурсах, вирізняючись яскравою манерою художнього вираження та отримуючи нагороди. Роботи молодого митця вже знаходяться у колекціях країн Європи та Азії (Німеччина, Литва, Чехія, Словакія, Китай). Художник каже: "Мої роботи це бачення світу пропущеного через всього мене і через мої почуття ,"Живопис - заняття для сліпих. Художник малює не те, що бачить, а те, що відчуває".
Леонора Янко, директорка Lera Litvinova Gallery про проект "Двоє. Різність буття": "Унікальність людської особистості ніде не проявляється більше ніж у її уяві. Та саме уява є одним з найпотужніших джерел мистецького мислення, унікального бачення кольорів та форм. Цією виставкою ми запрошуємо глядача поміркувати про творчій путь митця та суб’єктивність сприйняття світу".
Адреса виставки: м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 42. Перший поверх телецентру "Олівець"
Вхід вільний.
www.llitvinova.com, e-mail: leralitvinovagallery@gmail.com тел. 050 033 33 17

Хто: Lera Litvinova Gallery

Де: телецентр "Олівець"

Коли: 1 июня – 29 июня

Адреса: м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 42. Перший поверх телецентру "Олівець"
Телефон: +38 (050) 033-33-17
Сайт: www.llitvinova.com
Ел. пошта: leralitvinovagallery@gmail.com


вгору