Розмістити подію →
Сьогодні 24 січня 2022 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

ВиставкиЛьвівська обл., Львів

XIX міжнародна стоматологічна виставка «Дентал-Україна» та XIX міжнародний стоматологічний Форум

27–29 жовтня 2021
XIX міжнародна стоматологічна виставка «Дентал-Україна»  та XIX міжнародний стоматологічний Форум

27-29 жовтня у Львові відбудеться одна з наймасштабніших за кількістю учасників і відвідувачів в Україні стоматологічна подія - XІХ міжнародна стоматологічна виставка «Дентал-Україна» та XІХ міжнародний стоматологічний Форум.
Протягом трьох днів близько 150 виробників і постачальників стоматологічного обладнання, інструментарію та витратних матеріалів продемонструють широкий асортимент продукції, свої хіти та бестселери, анонсують новинки. Експозиція буде побудована тематичними секторами, що дозволить максимально ефективно використати час. Формат виставки дасть можливість наочно ознайомитися з продукцією великої кількості компаній в найкоротші терміни, заключити швидкі, але надійні договори.
Одночасно з виставкою «Дентал-Україна» у конференц-залах та на демонстраційних стендах учасників відбуватимуться наукові заходи XІХ міжнародного стоматологічного Форуму: міжнародні науково-практичні конференції, фахові школи та майстер-класи провідних стоматологічних компаній. Будуть підняті найактуальніші питання різних напрямів в галузі стоматології, новітніх методик лікування, які будуть корисними як для новачків, так і для досвідчених спеціалістів.
Офіційні партнери XIX міжнародного стоматологічного Форуму – компанії «Dentsply Sirona» та «Ivoclar Vivadent», а XIX міжнародної стоматологічної виставки «Дентал-Україна» – компанії «Філіпс Україна» та «Inibsa».
Ознайомитися з деталями виставки «Дентал-Україна» та Міжнародного стоматологічного Форуму та отримати безкоштовне запрошення можна на сайті http://www.dental-ukraine.info/.

Тел.: (032) 2949112, (067) 6711436
e-mail: nml@galexpo.lviv.ua
Facebook: https://www.facebook.com/Dental.Ukraine.Lviv/
http://www.dental-ukraine.info/


Хто: Гал-ЕКСПО

Де: Львівський палац мистецтв

Коли: 0 10:00

Адреса: вул. Коперника, 17
Телефон: (032) 294-91-12 (13)
Сайт: www.galexpo.com.ua/galmed
Ел. пошта: nml@galexpo.lviv.ua


вгору