Розмістити подію →
Сьогодні 24 вересня 2023 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

Форуми, Познань

Будівельний Економічний Форум BUILD4FUTURE та Міжнародна будівельна польсько-українська конвенція 2023 року

30–31 січня 2023
Будівельний Економічний Форум BUILD4FUTURE та Міжнародна будівельна польсько-українська конвенція 2023 року

Будівельний Економічний Форум BUILD4FUTURE та Міжнародна будівельна польсько-українська конвенція 2023 року

Перша зустріч у Польщі представників будівельної індустрії Західної Європи та Скандинавії, присвячена потенційній співпраці у відбудові України.

Обидві події відбудуться 30-31 січня 2023 року в Познаньському конгрес-центрі на Познаньському міжнародному ярмарку та супроводжуватимуть Міжнародний ярмарок будівництва та архітектури BUDMA 2023. Комплексний підхід, надійні дані в кожному із сегментів, голоси експертів та творці, а також учасники ринку роблять Форум BUILD 4FUTURE однією з тих зустрічей, відвідати які дійсно варто і необхідно.

Форум BUILD4FUTURE – це дводенний захід, присвячений останнім подіям широкого розуміння будівельного ринку в Польщі та Європі. Чи завдасть криза великих збитків будівельним компаніям? Чи буде хвиля банкрутств? Які шанси уникнути серйозних збитків і подальшого розвитку галузі? Чи принесе відбудова України користь польським підприємцям-будівельникам? Про це та багато іншого обговорюватимуть експерти ринку під час Форуму BUILD 4FUTURE та Міжнародної польсько-української будівельної конвенції.


Міжнародна будівельна конвенція Польща-Україна

Це буде перша така зустріч представників будівельної індустрії Польщі, присвячена виключно питанням будівництва в генеральному плані відбудови України. Водночас це буде також перша в нашій країні зустріч представників будівельної галузі Західної Європи та Скандинавії, присвячена потенційній співпраці у відбудові України.

Мета конвенції – відповісти на багато запитань, пов’язаних із поточним станом співпраці з українським ринком у сфері будівництва. Його учасники намагатимуться вказати, яка державна підтримка для польських будівельних компаній та фінансова підтримка для виходу на український ринок необхідні на даний момент. Також мова піде про надзвичайно важливі питання щодо страхування та гарантій.

Основні питання, поставлені під час Конвенції, включають:

Який зараз потенціал і компетенція польських компаній – чи можемо ми брати участь у процесах реконструкції в кожному сегменті будівництва (дороги, залізниці, енергетика/ВДЕ, гідротехніка, кубатурне будівництво тощо)?

Які напрямки та питання в послідовності будівельного процесу мають особливо цікавити будівельну галузь у відбудові України?

Чи є достатній потенціал, ресурси та компетентність на кожному етапі підготовки та реалізації будівельних проектів?

Чи здатна галузь конкурувати з великими будівельними групами із західних країн чи навіть Туреччини при відбудові України?

Чи варто почати створювати консорціуми польських компаній?

Чи мають середні та малі будівельні компанії шанс на індивідуальну присутність в Україні, чи їм краще починати в консорціумах чи як субпідрядники польських генпідрядників?

Чого очікувати від можновладців щодо участі польської будівельної галузі у відбудові України?

Які гарантії необхідні від держави та страхових компаній для безпечного існування та роботи польських будівельних компаній в Україні?

Які фінансові продукти повинні з’явитися у банків та/або інших фінансових установ, які могли б стати суттєвою підтримкою для польських будівельних компаній?

Комплексно про будівництво

Програма BUILD4FUTURE – це комплексно оброблені, найновіші дані та інформація про ситуацію на польському та міжнародному будівельному ринку. Це огляд викликів, з якими стикається вітчизняний та європейський будівельний сектор.

Форум BUILD4FUTURE збирає іменитих та досвідчених експертів у сфері будівництва та економіки. Під час дводенних лекцій та дебатів вони обговорюють загрози та можливості, з якими стикаються будівельні компанії в короткостроковій та довгостроковій перспективі.

Форум BUILD4FUTURE – це обмін знаннями, досвідом та хорошими практиками сучасного будівництва. У 2023 році він супроводжуватиметься Міжнародною будівельною конвенцією Польща-Україна, яка спробує відповісти на багато важливих питань щодо післявоєнної відбудови нашого східного сусіда та ролі Польщі в цьому непростому процесі.

ВІДБУДОВА УКРАЇНИ

МІЖНАРОДНА КОНВЕНЦІЯ - БУДІВНИЦТВО ПОЛЬЩА - УКРАЇНА / 31.01.2023

УКРАЇНА - ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ КРАЇНИ ТА ОЦІНКА СИТУАЦІЇ В БУДІВНИЦТВІ ТА ІНФРАСТРУКТУРИ

КОНЦЕПЦІЇ ТА СИСТЕМНІ ПИТАННЯ РЕКОНСТРУКЦІЇ УКРАЇНИ У ЗВ’ЯЗКУ З РОЗРОБЛЕНИМИ ТРИ МОРСЬКИМИ ПРОГРАМАМИ

ХТО І ЯК БУДЕ ВІДБУДОВУВАТИ УКРАЇНУ

ФІНАНСУВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙ ТА ФІНАНСУВАННЯ РЕАЛІЗАЦІЇ БУДІВЕЛЬНИХ ПРОЦЕСІВ У РЕКОНСТРУКЦІЇ УКРАЇНИ - СПІВВІДНОШЕННЯ З ТРЬОХ МОРЯМИ

Кошти на відбудову України. Доступ до міжнародного фінансування. Системні рішення та умови міжнародних фінансових потоків. Інвестиційні та фінансові зв'язки з програмами Ініціативи трьох морів. Залучення польських фінансових установ та інвестиції польського капіталу. Кредити, гарантії та страхування - умови, необхідні для їх отримання - поліси банків і страховиків.


https://build4future.pl/pl/

https://mydim.ua/news/world/?id=22658

Микола Карпенко

Хто: MTP Group та Польська асоціація роботодавців будівництва

Де: Познанський конгрес-центр на Познанському міжнародному ярмарку

Коли: 30.01-31.01.2023

Адреса: ul. Głogowska 14 60-748 Poznań, Polska
Телефон: +48 61 869 2000
Сайт: build4future.pl/pl
Ел. пошта: info@grupamtp.pl


вгору