Розмістити подію →
Сьогодні 26 травня 2020 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

Свята та розвагиКиївська обл., Київ

Благодійна виставка «Серце Миру»

22 жовтня 2014
Благодійна виставка «Серце Миру»

22 жовтня в Українському домі відбулася благодійна виставка «Серце Миру», метою якої була допомога сім'ям загиблих на Донбасі. У ній взяли участь імениті художники, які погодилися поділитися прибутком від продажу арт-робіт з тими, хто втратив близьких людей.
На виставці була представлена ​​картина "СЕРЦЕ МИРУ",яку створили на Площі Різдва
Христова у Віфлеємі, малювали полотно розміром 3.20х4.20 м. художники з різних країн.
Торік організатори хотіли презентувати проект в Україні, але визнали недоречною презентацію полотна у зв'язку з подіями в країні. Представляли свій художній проект на виставці особисто глава дипломатичного клубу України, Даніель Грін, глава департаменту культури клубу, Дар'я Марченко і палестинський художник, Джамаль Бодван.

Виставку "СЕРЦЕ МИРУ" відвідали дипломати, посли, серед яких Посол Грузії Міхеїл Уклеба, Посол Білорусії Величко Валентин і ін. Міністр культури України, Євген Нищук, виступив з промовою. Також серед почесних гостей можна було побачити віце-президента торгової палати, Вікторію Лісничу, віце-президента міжнародної дипломатичної місії, Момінул Хокіе, віце-президента конфедерації дизайнерів в Україні, Голда Виноградська, директора галереї Гретера, Леонору Янко, директора агентства соціальних комунікацій, PRmedia , Ірину Трофимову та багатьох інших.

Простір прикрасили скульптури Миколи Зноби, чиї пам'ятники встановлені більш, ніж в двадцяти країнах світу: в Лондоні, Парижі, дубленої, Празі та інших містах.
Свої роботи на виставці представили Дар'я Марченко, Джамаль Бодван, Юрій Вакуленко, Лера Тарасенко, Олексій Іванюк, Наталя Насибуліна, Уляна Балан, Наталя Корф, Павло Вітановський, Наталя Богачкова і засновник фонду «Серце світу», Яніна Шевченко.
Свої картини Яніна і раніше неодноразово виставляла на благодійних виставках.
Напередодні відбувся вечір допомоги в Шоколадному будиночку, філію Музею Російського мистецтва. Засновниця фонду і молода художниця представила і продала на виставки 4 свої роботи. Всі гроші були передані на боротьбу з раком однієї людини.

Засновник фонду, СЕРЦЕ МИРУ, Яніна Шевченко:
«Я рада, що так багато людей та організації підтримують нашу акцію. З нами і дітки із середньої художньої школи ім. Тараса Шевченка, хлопці постійно підтримують бійців в зоні АТО.
Для сьогоднішнього вечора вони створили особливу колекцію картин і сувенірів. Ми сподіваємося, що зможемо зібрати достатньо коштів, що б допомогти сім'ям героїв, які захищали незалежність нашої країни. Наш проект довгограючий. Всі роботи ми перевозимо в Арт-центр Якова Гретера, нашим партнерам. Також можна буде підтримати проект, придбавши картину через інтернет:
http://manufactura-art.com.ua/show_news.php?id=647&lang=ua
Я щиро дякую всім, хто підтримав наш проект: співорганізатору проекту, талановитій художниці і
голові департаменту культури дипломатичного клубу України, Дарині Марченко, директору галереї Я.Гретера, Леонорі Янко, національному волонтерському проекті дизайнерів FASHION GLOBUS UKRAINE і особисто Голді Виноградська, художньому керівнику і діткам зі школи імені Лисенка, Ольгу Філоненко (Коледж легкої промисловості), нашому ведучому Богдану Трібою та багатьом іншим.

Адреса: вул. Вадима Гетьмана, 6 м. ТРЦ «Більшовик», блок А, 3-7 поверх
Телефон: +38 (044) 200-07-60
Сайт: greter-art.com/index.php?lang=ua
Ел. пошта: gallery@greter-art.com


вгору