Розмістити подію →
Сьогодні 30 липня 2021 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

Свята та розвагиКиївська обл., Київ

Дитячий захід Зимова Країна на ВДНГ. Дім інтерактивних пригод

8 грудня 2018 – 10 березня 2019
Дитячий захід Зимова Країна на ВДНГ. Дім інтерактивних пригод

Дитячий захід Зимова Країна на ВДНГ. Дім інтерактивних пригод в Києві відбудеться 08 грудня 2018 -10 березня лютого 2019 р, 10:00, ВДНГ.

8 грудня 2018 року в Києві на ВДНГ відкривається для дітей та дорослих розвага нового формату – Дім Інтерактивних Пригод.

Це інтерактивна зимова казка-гра, де ваші реальні дії переплітаються з 3d проекціями, голограмами та доповненою реальністю.

Ваша дитина стане не тільки безпосереднім учасником дійства, а випробувачем новітніх технологій. Ви зможете оживити рибку та відправити її в мандрівку інтерактивним акваріумом.

Вам доведеться збивати реальними сніжками віртуальних кажанів, щоб відвоювати подарунки. Вимітати справжніми мітлами інтерактивну магічну підлогу, та прокладати магічну залізничну колію, як в казці про Гаррі Поттера.

Стрибати по крижинах з білими ведмедями в доповненій реальності.

Створювати магічну новорічну кульку власного дизайну та прикрашати проекційну ялинку з інтерактивних рогаток.

А ще станцювати під макарену з інтерактивними сніговичками.

Пройти інтерактивний квест допомагатиме віртуальний але дуже чарівний ведучий MAGIC Bot.

Створювала проект команда з 28 чоловік. Було зроблено: 45 хвилин 3D анімації, використано 20 потужних проекторів, дві сотні метрів квадратних проекційних та інтерактивних поверхонь, 15 серверів і нарешті, 2 голограми та найвищий в Україні 3D проекційний торт.

Розробник проекту - компанія Magic Innovations, яка організовує масштабні проекційні 3D-шоу по всьому світу. До свого 10-річчя, команда вирішила подарувати діткам неймовірне інтерактивне шоу-квест, щоб всі мали змогу познайомитись з інноваційними технологіями, що використовуються в івент- та шоу-індустрії.

Майбутнє вже настало і ви повинні побачити це першими!

Адреса: просп. Глушкова, 1, Київ


вгору