Розмістити подію →
‹ 
 ›
Сьогодні 7 серпня 2022 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

ВыставкиКиївська обл., Київ

Виставка "Династичні хроніки"

16 травня – 16 червня 2019
Виставка "Династичні хроніки"

З 16 травня по 16 червня 2019 р. Музей сучасного мистецтва України запрошує відвідати виставку «Династичні хроніки», яка експонується в рамках проекту «Семейные ценности - сімейні зв'язки».
На виставці буде представлено живопис, графіку та скульптуру Олександра Міловзорова, заслуженого художника України, живопис і графіка його дочок - Оксани Міловзорової і Олександри Шехірєвої.
22 квітня 2019 р. Олександр Петрович Міловзоров розміняв дев'ятий десяток життя. Ця енергійна людина радісно займається творчістю, створює свої твори, керуючись почуттями і отримуючи від творчого процесу величезне задоволення.
Його скрупульозний підхід до створення творчих робіт дозволяє легко справлятися з різними матеріалами – склом, керамікою, металом. Все, що виходить з-під рук майстра, наповнене сенсом і таїнством. Його роботи унікальні, вони не схожі ні на які інші, вони різні і завжди дивовижні.
Оксана Міловзорова запрошує заглянути в світ її захоплення - жарким південним сонцем і поривами гарячого вітру, ароматом моря і смаком фруктів, витонченістю білого і чарами яскравого – в світ її захоплення Венецією.
Олександра Шехірєва представить на суд глядачів зображення семи смертних гріхів, які гублять в людині те прекрасне, чим нагородив Її Господь – Її вічну Душу.
Завітайте до Музею, на відвідувачів чекає непересічна виставка.

Музей працює з 11.00 до 19.00 кожного дня, крім понеділка. Вхід вільний
Адреса Музею:
вул. Кирилівська, 41, м. Київ

Сторінка Музею: http://modern-museum.org.ua


Адреса: вул. Кирилівська, 41
Телефон: +380 (44) 454 4740
Сайт: www.modern-museum.org.ua
Ел. пошта: modern-museum@ukr.net


вгору