Розмістити подію →
‹ 
 ›
Сьогодні 7 серпня 2022 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

Свята та розвагиКиївська обл., с. Копачів

Під Києвом пройде шоу-виставка коней

8–9 червня 2019
Під Києвом пройде шоу-виставка коней

8 і 9 червня в Древньому Києві Князівства Київська Русь («Парк Київська Русь») пройде шоу-програма «Небесні коні» за участю коней рідкісних стародавніх порід. На гостей чекає незабутня подорож у часі в епоху середньовіччя, катання на конях, давньослов'янські забави, майстер-класи, конкурси, ігри та хороводи. А також страви, приготовані на багатті, екстремальні атракціони та мальовниче Лісове озеро.
Приїхавши до Князівства, гості здійснять подорож у часі на тисячу років назад і на власні очі побачать, якою була столиця Київської Русі. Адже тут (в Київській області, Обухівському районі, селі Копачів) на основі знань сучасної науки відтворюється Київ V-XIII століть в масштабі 1: 1, а також відроджується дух тієї славетної доби.
Тут можна поринути в життя справжнього середньовічного міста часів Київської Русі. У Князівстві відтворені такі шедеври середньовічного дерев'яного зодчества, як монументальна оборонна споруда «Заборола» (довжиною 300 метрів), Михайлівські ворота (висотою 21 метр), князівські тереми та трибуни, садиби киян Х-ХII століть, а також перший храм хрещеного Києва – дерев'яну Василівської церкви Х століття. Цей унікальний храм діючий, тож всі бажаючі можуть зайти та не тільки побачити, в яких храмах молилися наші предки, а й самим поставити свічку за здоров'я рідних та близьких.
Дізнатися більше про життя наших предків можна, відвідавши музеї історичного костюма, середньовічної музики та дерев'яного зодчества, оглянувши експозиції облогової техніки, кораблебудування і середньовічних тортур.
8 і 9 червня в Древньому Києві гості побачать коней унікальних історичних порід. Головними учасниками шоу будуть не князі та богатирі, а їхні вірні супутники та добрі друзі – коні з Княжої стайні Древнього Києва. На відвідувачів чекає цікава пізнавальна програма, присвячена унікальним коням рідкісних стародавніх порід, зібраних з усього світу в Княжій стайні Древнього Києва. Коней деяких порід в Україні більше ніде не побачити, адже вони були завезені в нашу країну в єдиному екземплярі.
Гості Князівства дізнаються про походження порід, про те, які видатні історичні постаті володіли представниками тієї чи іншої породи коней. До конячок можна підійти, погладити їх, сфотографуватися з ними, покататися верхи або в екіпажі.
Крім того, ці прекрасні та розумні тварини покажуть свої вміння. У тісному тандемі з акторами кінно-трюкового театру Древнього Києва, досвідченими вершниками, вони здивують глядачів кінно-стройовою підготовкою і вразять віртуозним виконанням трюків.
Глядачі зможуть не просто спостерігати за тим, що відбувається на сцені, а й самим взяти участь у веселих слов'янських забавах, конкурсах, іграх, танцювальних флеш-мобах і запальних хороводах.
У Князівстві можна відчути себе повноправним жителем стародавнього міста. Тут можна пройтися по середньовічних вуличках, приміряти костюми часів Київської Русі та влаштувати фотосесію в них, постріляти з лука в середньовічному тирі, викарбувати монету «на щастя». На любителів екстриму чекають швидкісна гірка «Змій Горинич» і канатний спуск «Політайло». Дітей порадує яскравий та безпечний куб-лабіринт «Мишоловка».
Відпочити від метушні середньовічного міста можна біля мальовничого Лісового озера.
Відновити сили та скуштувати прохолодних напоїв і смачних страв, приготованих на відкритому вогні, можна в прохолодній Корчмі, в Питній «25 рун» і в альтанках на свіжому повітрі.
Хто захоче продовжити подорож до Середньовіччя ще на день, може залишитися на нічліг в будинку готельного типу «4 кімнати» або в хостелі, попередньо забронювавши місця.
Древній Київ відкривається о 10:00. Програма розпочнеться о 13:30.
Ціна квитка: повний квиток для дорослого – 170 грн., для пенсіонерів і студентів – 150 грн., для школярів – 60 грн., дошкільнята – безкоштовно.
Древній Київ в Князівстві Київська Русь розташований в с. Копачів, Обухівський район, Київська область.
Курсують маршрутки з Києва від станції метро «Видубичі».
Детальна інформація: www.parkkyivrus.com

Хто: «Парк Київська Русь», розважально-історичний комплекс

Де: «Парк Київська Русь», розважально-історичний комплекс

Коли: Парк відкривається о 10:00, початок розважальної програми о 13:30

Адреса: с. Копачів, Обухівський р-н, Київська обл.
Телефон: +38 (044) 461-99-37, +38 (050) 385-20-35
Сайт: www.parkkyivrus.com
Ел. пошта: info@parkkyivrus.com


вгору